FS Metta U-10 un U-11 komandas izcīna zeltu un sudrabu Rīgas jaunatnes futbola čempionātā

Ievietots 13.10.21.

Rīgas jaunatnes futbola čempionātā zelta godalga izcīnījusi FS Metta U-12 komanda.

Rīgas jaunatnes čempionātā šosezon piedalījās vairākas FS Metta komandas piecās vecuma grupās: U-10, U-11 un U-12, kā arī U-13 un U-15 komandas “Ādas bumba” ietvaros.

Par zelta godalgām U-12 un U-13, kā arī sudrabu U-15 vecuma grupā ziņojām jau iepriekš, bet 10. oktobrī apbalvošanas ceremonijā apbalvotas tika arī FS Metta U-10 un U-11 komandas.

Vladimira Cīmaņa trenētā FS Metta U-10 komanda (2011. gadā dzimušie futbolisti) deviņās spēlēs izcīnīja astoņas uzvaras (vārtu attiecība 49:11) un čempionātu noslēdza 1. vietā!

• 10:0 uzvara pret FK Spartaks/SK Super Nova;

Tikmēr sudrabu Rīgas čempionātā izcīnījusi Ivara Gaiļa vadītā FS Metta U-11 komanda (2010. gadā dzimušie futbolisti), kas desmit spēlēs izcīnīja 27 punktus, ar ko gan nebija pietiekami 1. vietai.

• 2:0 uzvara pret Noah Jūrmala Garkalne;

Tikmēr B grupas sacensībās U-10 vecuma grupā SS Metta izcīnīja 6 uzvaras 8 spēlēs, U-11 vecuma grupā palika nepārspēti visās 6 cīņās, tāpat kā SS Metta U-12 vecuma grupā (5 uzvaras tikpat spēlēs).