Pavasara Zviedrijas tūrē devušās vairākas FS Metta komandas.

Marta otrajā pusē, trīs dienu garumā vairākas FS Metta komandas devās uz Zviedrijas galvaspilsētu Stokholmu, kurā aizvadīja pārbaudes spēļu tūri pret vienām no vadošajām valsts akadēmijām – AIK un Hammarby IF.

Uz Zviedriju devās trīs FS Metta komandas – U-12, U-13 un U-14 vecuma grupu futbolisti. Tūres nolūks bija dot jaunajiem futbolistiem vērtīgo starptautisko spēļu pieredzi pret spēcīgām skandināvu akadēmiju komandām.

FS Metta U-12:

U-12 futbolisti aizvadīja spēles formātā 9 pret 9, izspēlējot 2×30 minūšu ilgas spēles. Vispirms mettieši piedzīvoja zaudējumu 0:7 pret AIK, bet otrajā cīņā ar 2:4 atzina Hammarby IF pārākumu. Vārtus šajā spēlē guva Emīls Sprukts un Krists Komorovskis.

FS Metta U-13:

U-13 grupas puiši no Zviedrijas tūres atgriezās ar mainīgām sekmēm.. Spēlējot lielo futbolu 11 pret 11 (puslaika ilgums 35 minūtes), vispirms futbolisti ar 0:1 piekāpās Hammarby IF, bet ar 3:0 pārspēja AIK vienaudžus. Divi vārti šajos dueļos Ralfam Pakulim, bet pa vieni Klāvam Jēkabsonam.

FS Metta U-14:

Mūsu U-14 futbolisti pirmajā spēlē rezultatīvā cīņā ar 2:5 piekāpās AIK, bet ar 0:7 sanāca saņemt aukstu dušu no Hammarby IF vienaudžu komandas. Abos vārtos rezultatīvi piespēlēja Kristaps Grabovskis, vārtus gūstot Kristoferam Jamontam un Linardam Liepiņam.

Novēlam jaunajiem futbolistiem un treneriem sekmīgu startu Latvijas Jaunatnes čempionātā!