Līdzjutēju komanda

Katras komandas neatņemama sastāvdaļa ir līdzjutēji, kas atbalsta komandu, jūt līdzi visiem ikdienas notikumiem un kopīgi priecājas par uzvarām un iedrošina pēc zaudējumiem. Futbola skola Metta lepojas ar saviem līdzjutējiem, kuri dod neatsveramu atbalstu visu FS Metta komandu startiem gan Latvijā, gan ārzemēs.

Dažādi fanu pulciņi un atbalstītāju grupas bija manāmas kopš FK Metta/Latvijas Universitātes komandas pirmsākumiem, bet visnopietnākā fanu kustība aizsākās ar FS Metta/LU komandas nokļūšanu Latvijas futbola virslīgā. Šobrīd fanu grupas vadītājs ir Raivis Bēts, kurš kopīgi ar vēl divdesmit domubiedriem rada lielisku atbalstu katrā spēlē.

Ar lielu gandarījumu savas spēles aizvada FK Metta komandas spēlētāji, kuri vienmēr var paļauties uz savu līdzjutēju atbalstu.

FS Metta līdzjutēji atšķiras ar to, ka tie ir ļoti enerģiski, saprotoši un izdomas bagāti. METTAs līdzjutējiem rūp arī savs prestižs un tāpēc līdzjutēji īpašu uzmanību pievērš valdošajai atmosfērai tribīnēs. Spēļu laikā tribīnēs valda īpaša atmosfēra, kurā ikviens izjūt draudzību un piederību FS Metta ģimenei.

Pievienojoties fanu pulkam ir iespēja iegūt dažādus FS Metta suvenīrus, komandas spēles kreklu un doties līdzi uz komandas izbraukuma spēlēm. Ja vēlies pievienoties, meklē “Metta Ultras” fanu pulka sociālo tīklu kontus un droši raksti zaļi-baltajiem. Piedzīvo aizraujošo futbola fanošanas kultūru, stiprini to un palīdzi spēlētājiem skriet vēl ātrāk.

Fanu himna