Sezonu Liepājā iesāks arī FS Metta sieviešu komanda (+ Vācietes komentārs)

Miks Vilkaplāters
Ievietots 08.04.21.

Pirmo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadīs FS Metta sieviešu komanda.

Liepājas FS
1 - 0
FS Metta

Svētdien, 11. aprīlī, mūsu sieviešu Meistarkomanda ievadīs jauno Sieviešu futbola līgas sezonu, izbraukumā viesojoties pie Liepājas FS.

Tikmēr pirmo mājas spēli mettietes aizvadīs nākamsvētdien, uzņemot FK Auda. Ar pilnu kalendāru vari iepazīties ŠEIT

Pirmssezonas sagatavošanās posms futbolistēm bija izaicinājumiem pilns, jo, ievērojot MK noteikumus, ilgu laiku komanda treniņus aizvadīja divās grupās.

Šosezon SFL čempionāts norisināsies trīs apļos un tajā piedalīsies 6 komandas. Kā līgas jaunpienācējas parādījušās FK Auda, SK Super Nova/RTU un Liepājas FS vienības, bet čempionātā šosezon vairs neredzēsim Riga United Ladies.

Kopš marta vidus futbolistes gatavojas pilnā režīmā, un ir paspējušas aizvadīt divas pārbaudes spēles. Spēles laiku iegūstot visām spēlētājām, mettietes pirms sezonas piedzīvoja divus zaudējumus pret SK Super Nova/RTU un Rīgas FS.

Par gaidāmo pretinieci: Liepājas FS ir atgriezusies sieviešu futbola augstākajā līgā pēc divu gadu pārtraukuma, un abas komandas līdz šim savā starpā vēl nav sacentušās.

Kā ierasts FS Metta arī šosezon turpina uzticēties savām akadēmijas audzēknēm, kas veido Meistarkomandas kodolu.

Ar jaunās sezonas mērķiem iepazīsties LFF sagatavotajā video materiālā:

Pirmkārt, jau jāuzsver tas, ka esam ārkārtīgi priecīgas, ka mums vispār ir šī iespēja uzsākt Sieviešu Futbola Līgas sacensības. Ne katram ir tāda iespēja, ne katrs futbolists šobrīd var sacensties. Dzīvojam laikā, kad futbols savā ziņā ir privilēģija.
Katra spēle ir kā privilēģija un mums jānovērtē tas, ka mums tā ir piešķirta. Tieši ar tādu attieksmi un uztveri pret katru spēli šogad dosimies laukumā. Ja atskatās uz iepriekšējiem gadiem, tad katru gadu esam likuši soli klāt gan vispārējā attīstībā, gan rezultātu tabulā. Centīsimies šo virzienu turpināt arī šosezon nu jau nopietnākā - 6 komandu konkurencē. Esam aizvadījušas saturīgu sagatavošanās posmu, kura ietvaros aizvadījām savstarpējo spēli, kā arī viesos tikāmies ar SK Super Nova un Rīgas FS meitenēm. Neskatoties uz to, ka rezultāts abās spēlēs bija mums nelabvēlīgs, lielā mērā katrā spēlē izvirzītos uzdevumus izdevās realizēt, un tas arī šajās spēlēs bija primārais.
Komandai pievienojušās vairākas mūsu pašu akadēmijas audzēknes, kuras pieredzējušākajām spēlētājām sastāda ļoti nopietnu konkurenci. Ticu, ka šī iekšējā konkurence motivēs ikvienu atdot no sevis maksimumu gan treniņos, gan spēlēs un nesīs arī pienesumu katras spēlētājas izaugsmē. Pirmā spēle sezonā vienmēr ir ļoti būtiska. Neveiksmīga rezultāta gadījumā varētu būt nepieciešams ilgāks laiks, lai ieskrietos, savukārt, pie pozitīva iznākuma nāk komandas pārliecība, līdz ar to mazinās arī kaut kāds kopējais komandas satraukums pirms katras spēles. Tas kalpo kā nopietns pamats visai sezonai. Liepājas FS pēc divu gadu partraukuma atgriežas virslīgā. Ticu, ka pretinieces būs gana labi sagatavojušās un motivētas parādīt uz ko ir spējīgas. Paldies visiem, kas līdz šim vienmēr atbalstījuši un jutuši līdzi komandai. Ceram uz tikpat siltu atbalstu arī šosezon. Ja ne klātienē, tad vismaz domās un pie TV ekrāniem, kad tas būs iespējams. Lai mums visiem lieliska sezona!
Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere

Novēlam mūsu sieviešu Meistarkomandai sekmīgu sezonas iesākumu!

Liepāja FS – FK Metta

Stadiona “Daugava” rezerves laukums, Liepāja

Svētdiena, 11. aprīlis, plkst. 14.00