Paldies, Krist!

Miks Vilkaplāters
Ievietots 02.02.21.

Nākamajā sezonā komandas sastāvā vairs neredzēsim komandas kapteini Kristu Kristeru Gulbi.

Pēc sezonas noslēguma FK Metta informē par izmaiņām komandas sastāvā.

Klubs ziņo, ka FK Metta aizsargs Krists Kristers Gulbis pēc abu klubu vienošanās turpmāk pārstāvēs somu klubu FF Jaro, ar kuru centīsies atgriezties Somijas augstākajā līgā.

FF Jaro ir dibināts 1965. gadā, un šajā tūkstošgadē līdz 2016. gada sezonai spēlēja valsts augstākajā līgā.

Tikmēr aizvadītās 5 sezonas klubs cīnījās Somijas pēc spēka 2. līgā, kurā trīs reizes palika trešajā vietā. Šosezon klubs uzstādījis mērķi atgriezties Veikkausliiga.

1997. gadā dzimušais aizsargs FK Metta pievienojās 2017. gada vasarā no sava dzimtā kluba FK Liepāja.

Šo gadu laikā Krists aizvadījis 58 spēles un guva vienus vārtus (2020. gada sezonā uzvaras vārti pret FK Tukums 2000/TSS).

2020. gada sezonā liepājnieks tika izvirzīts arī “FK Metta gada futbolists” balvai, un bija komandas kapteinis.

Kopumā Gulbim arī daudz spēļu jauniešu izlasēs – 32 spēles Latvijas U17 līdz U-19 izlasēs, bet Latvijas U-21 izlasēs aizsargam 4 spēles.

Paldies Tev par ieguldīto darbu, enerģiju un laiku! Ceram, ka pavadītais laiks klubā būs vērtīgs – veiksmi ziemeļos!

Klubā pavadītais laiks bija vērtīgs, noteikti augu gan kā personība, gan kā futbolists. Kolektīvs komandā vienmēr bijis draudzīgs un saprotošs, un to noteikti veicina tas, ka daudzi no jaunajiem spēlētājiem lielu daļu savas karjeras spēlē kopā vairākus gadus. Tas ir liels pluss, ko šajā komandā novērtēju. Bija periodi, kuros patraucēja traumas, taču tas bija pozitīvs rūdījums prātam, un ļāva man atgriezties mentāli stiprākam ar vēlmi pierādīt sevi vēl vairāk. Aizvadītā sezona nav bijusi viegla nevienam futbolistam - ar novēlotu sākumu un ātru sagatavošanās posmu. Spēles notika viena pēc otras, arī komandas sniegums bija svārstīgs. Sezonas noslēgums nebija visai veiksmīgs, kas radīja papildus stresu sezonas izšķirošajās spēlēs. Tāpēc gan es, gan citi jaunie spēlētāji var mācīties un saprast, cik svarīga ir cīņa par punktiem jau no pašas sezonas sākuma. Paldies Mettas treneru korpusam, kas pilnveidoja mani un deva padomus vajadzīgos brīžos. Vēlu klubam un spēlētājiem pozitīvu rezultātu sezonā, šķipsniņu sportiskās nekaunības un uzņēmību, lai pilnībā parādītu savu potenciālu!Krists Kristers GulbisFK Metta kapteinis