Paldies, Kristap!

Miks Vilkaplāters
Ievietots 28.11.19.

Nākamajā sezonā komandas sastāvā vairs neredzēsim pussargu Kristapu Liepu.

Pēc sezonas noslēguma FK Metta informē par izmaiņām komandas sastāvā.

Klubs ziņo, ka FK Metta pussargs Kristaps Liepa nākamajā sezonā pēc abu klubu vienošanās pārstāvēs Valmiera Glass ViA.

Jau iepriekš minējām, ka komandas sastāvā vairs neredzēsim arī leģionārus Veneranda, Seriba un Dzhamalutdinov.

FK Metta sastāvām Kristaps pievienojās 2018. gada pavasarī, un pēc savainojuma izārstēšanas pusotras sezonas garumā aizvadīja 45 spēles un izceļoties ar 1 vārtu guvumu.

1998. gadā dzimušais pussargs šosezon bija viens no komandas kodoliem laukuma vidusdaļā, kā arī viens no nominantiem FK Metta gada futbolista balvai.

Paldies Tev par ieguldīto laiku, enerģiju, darbu un cīņu laukumā! Ceram, ka pavadītais laiks klubā palīdzēs sasniegt augstākos mērķus!

Gribu pateikties visiem spēlētājiem, treneriem un klubam par sezonu. Diemžēl izvirzītos mērķus nesasniedzām, taču esmu pārliecināts, ka katrs no spēlētājiem zina, uz ko viņi ir spējīgi. Nospēlējot pusotru sezonu Mettā, ieguvu lielu pieredzi tieši Virslīgas spēlēs. Tas deva rūdījumu pieaugušo futbolam. Guvu savus pirmos vārtus čempionātā tieši Mettas sastāvā. Novērtēju arī visus komandas biedrus, kuri ir draugi gan laukumā, gan ārpus tā. Treniņos katrs cīnās par vietu laukumā, liela pašatdeve ir visiem. Esmu vienmēr ļoti motivēts sevi pierādīt. Pašatdeve arī bija galvenais iemesls, kāpēc komanda šosezon rādīja labu sniegumu laukumā. Milzīgs paldies FK Metta par doto iespēju atgriezties laukumā pēc ilgstošas traumas 2018. gada sezonā! Novēlu klubam veiksmi nākamajā sezonā!Kristaps Liepa