Liene Vāciete: "Agrāk vai vēlāk mums izdosies ieskrieties, un spēle aizies."

Miks Vilkaplāters
Ievietots 26.04.21.

Trešo spēli Sieviešu futbola līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda.

SK Super Nova
2 - 1
FS Metta

Svētdien, 25. aprīlī, RTU stadionā savu trešo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, viesojoties pie SK Super Nova/RTU.

Pirmajā puslaikā kopumā pārsvars piederēja mettietēm, taču abas komandas ātri apmainījās ar vārtu guvumiem, kas nozīmēja neizšķirtu pēc pirmajām 45 minūtēm.

Otrā puslaika sākumā pretinieces guva vārtus pēc stūra sitiena un nonāca vadībā. Zaļi-baltajām bija iespēja atspēlēties, arī pēdējā uzbrukumā FS Metta futbolistes nonāca līdz sitienam, taču bumba lidoja pāri.

Viesos piedzīvots zaudējums ar 1:2 pret SK Super Nova/RTU.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenās treneres Lienes Vācietes komentāru:

Vēl joprojām nav izdevies noķert savu spēles ritmu un iegūt pārliecību, tāpēc arī izpaliek momentu realizācija. Kā arī abi ielaistie vārti bija kā rezultāts vairākām muļķīgām kļūdām. Pirms sezonas teicu, ka ļoti būtiski, kā iesāksies sezona un kāda būs pirmā spēle. Zaudējums pret Liepājas FS ir pamatā tam, ka neesam pārliecinātas par sevi, bet zinu, ka tā pārliecība atgriezīsies. Es ticu, ka agrāk vai vēlāk mums izdosies ieskrieties, un spēle aizies, tāpēc šobrīd būtiski turpināt risināt tās problēmu situācijas, kuras mums rodas laukumā, un mēģināt tās jau pilnībā izskaust. Mans uzdevums parūpēties par to, lai spēlētājas nenokar galvas un turpina attīstīties. Rezultāts atnāks!Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere