Lielais futbols atgriežas vēsturiskajā Daugavas stadionā!

Miks Vilkaplāters
Ievietots 17.05.18.

Jau jūnija mēnesī savu pirmo mājas spēli vēsturiskajā un lielākajā Latvijas stadionā “Daugava” aizvadīs Meistarkomanda. 

Futbols atgriežas Daugavas stadionā!

Ar prieku vēlamies darīt zināmu, ka FK Metta/Latvijas Universitāte kļūst par leģendārā Daugavas stadiona mājas klubu, savas SynotTip Virslīgas čempionāta spēles aizvadot tieši šajā stadionā.

Daugavas stadions ir daudzfunkcionāla nacionālās nozīmes sporta bāze Rīgā, kura tika atklāta tālajā 1958. gadā. Kopš neatkarības atjaunošanas līdz 2000.gadam Daugavas stadions bija mājas laukums arī Latvijas futbola izlasei.

Jāatzīmē, ka Daugavas stadionā vairākkārt ir notikuši Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki. Vēsturiskais stadions tiek rekonstruēts un pēc stadiona atklāšanas sagaidāma arī dažādu citu sporta objektu rekonstrukcija sporta bāzē. Vairāk par stadionu lasīt ŠEIT

Šajā sezonā mettieši Daugavas stadionā aizvadīs astoņas mājas spēles, piedāvājot līdzjutējiem pavisam citu futbola atmosfēru un īstu futbola svētkus. Pirmā mājas spēle šajā stadionā jau sagaidāma 16. jūnijā, kad FK Metta/Latvijas Universitāte komanda uzņems FK Liepāja/Mogo futbolistus.

Ar nepacietību sagaidām lielo futbolu un futbola svētkus Daugavas stadionā – piedzīvosim tos kopā! 

Iegādājies biļeti uz pirmo spēli pret FK Liepāja/Mogo jau tagad! To iespējams izdarīt ŠEIT

Šī sezona Daugavas stadionam ir sākusies ar lielām pārmaiņām. Ir ne tikai veikta jauno tribīņu būvniecība un Rietumu tribīnes rekonstrukcijas, pielāgojot to starptautiskām futbola prasībām, bet arī iegūta jauna vērtība - mājas komanda. Daugavas stadions vēsturiski ir bijis un būs mājvieta futbolam un mums ir liels prieks, ka tieši FS Metta virslīgas komandai Daugavas stadions ir kļuvis par mājas stadionu. Ceram uz ilgu un veiksmīgu sadarbību, piedāvājot FS Metta starptautiskā līmeņa infrastruktūru, lai kopīgi veicinātu futbola kultūras attīstību Latvijā!Elmārs MartinsonsDaugavas stadiona valdes loceklis