Latvijas U-21 izlase ar 5 mettiešiem aizvadījusi treniņnometni un cikla spēli pret Andoru

Miks Vilkaplāters
Ievietots 12.06.17.

No 5. līdz 10. jūnijam treniņnometni Jelgavā un 2019. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla spēli aizvadījusi Latvijas U-21 izlase.

Laika posmā no 5. līdz 10. jūnijam Jelgavā treniņnometni, gatavojoties 10. jūnija Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla spēlei ar Andoras vienaudžiem aizvadījusi Latvijas U-21 izlase.

Uz izlases treniņnometni tika izsaukti arī pieci FK Metta/Latvijas Universitāte spēlētji: aizsargi Rendijs Šibass un Dāvis Sandis Strods, kā arī pussargi Eduards Emsis, Ingars Sarmis Stuglis un Vladislavs Fjodorovs. Sākotnēji kandidātos tika iekļauts arī Ņikita Ivanovs, taču savainojuma dēļ viņš izlasei nepievienojās.

Treniņprocesa noslēgumā Latvijas U-21 izlase aizvadīja pirmo EČ kvalifikācijas cikla spēli pret Andora vienaužiem, kurā pamatsastāvā devās Vladislavs Fjodorovs un Ingars Sarmis Stuglis. Vladislavs aizvadīja pilnu spēli, kamēr Ingars diemžēl savainojuma dēļ laukumu atstāja 16.minūtē. Viņa vietā laukumā devās un debiju piedzīvoja cits mettietis – Eduards Emsis. Šajā spēlē Latvijas U-21 izlasei vārtus gūt neizdevās, un spēle noslēdzā ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Vienmēr ir pagodinājums tikt izsauktam uz Latvijas U-21 izlasi, kurā ir valsts spēcīgākie vienaudži, kas sevi labi parādījuši klubu rindās. Treniņnometnē gan bija redzams, ka ne visi futbolisti tikuši pie liela spēles laika klubos, un tas varbūt nedaudz izšķīra spēles iznākumu, jo mazā spēļu prakses radīja nelielu uztraukumu. Pats aizvadīju debiju oficiālā spēlē Latvijas U-21 izlases rindās, viss varbūt nevedās tā, kā gribētos - centos spēlēt agresīvi, taču pietrūka aukstasinības, lai parādītu sava labākās kvalitātes. Uzskatu, ka kopumā nav, ko pārdzīvot, un ir jāturpina neatlaidīgi strādāt. Būšu ļoti pagodināts, ja varēšu pārstāvēt U-21 izlasi arī turpmāk, sagaidot izsaukumu arī uz nākamajām treniņnometnēm un spēlēm!Eduards EmsisFK Metta/LU un Latvijas U-21 izlases pussargs

Foto: LFF