Latvijas U-19 un U-21 izlases ar 9 mettiešiem sastāvos aizvadījušas turnīra un cikla spēles

Miks Vilkaplāters
Ievietots 10.09.19.

Septembra sākumā treniņnometni un spēles aizvadījušas Latvijas U-19 un U-21 izlases.

Jau iepriekš ziņojām, ka 6. un 10. septembrī pirmās divas 2021. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla spēles aizvadīs Latvijas U-21 valstsvienība, kas mājās ar 0:1 piekāpās Polijas vienaudžiem, bet viesos cīnījās neizšķirti 1:1 ar Serbijas U-21 izlasi.

Abās spēlēs visas 90 minūtes aizvadīja abi izsauktie FK Metta futbolisti – Kristaps Liepa un Emīls Birka.

Bez Latvijas U-21 izlases un abām septembra pretiniecēm 5. apakšgrupā cīnās arī Krievijas, Bulgārijas un Igaunijas valstsvienības.


Tikmēr no 6. līdz 10. septembrim Latvijas U-19 izlase aizvadīja Federācijas kausa izcīņas turnīru Liepājā.

U-19 izlases treneru korpusā ir arī FS Metta speciālists Viktors Mazurs, bet uz izlases treniņnometni tika izsaukti arī septiņi mūsu kluba spēlētāji:

  • Gabriels Kirkils
  • Daniels Fedorovičs
  • Normunds Uldriķis
  • Rihards Ozoliņš
  • Jēkabs Lagūns
  • Aleksejs Krjukovičs
  • Raimonds Krollis

Latvijas futbolisti pirmajā spēlē, pateicoties diviem Raimonda Kroļļa vārtu guvumiem, izvirzījās vadībā ar 2:0, bet noslēgumā ar 2:3 piekāpās Austrijas vienaudžiem. Šajā spēlē pamatsastāvā devās seši mettieši.

Tikmēr otrajā spēlē pret Turcijas futbolistiem pamatsastāvā devās Daniels Fedorovičs, bet uz maiņu viņam pievienojās Jēkabs Lagūns, Rihards Ozoliņš, Raimonds Krollis un Aleksejs Krjukovičs, bet Latvijas U-19 izlase cīnījās neizšķirti 0:0.

Noslēdzošajā spēlē pamatsastāvā devās Gabriels Kirkils, Daniels Fedorovičs, Raimonds Krollis un Jēkabs Lagūns, uz maiņu viņiem pievienojās Aleksejs Krjukovičs un Rihards Ozoliņš, un Latvijas valstsvienība ar 2:1 pārspēja Kipras U-19 izlasi.

Spēlē pret Kipru ar vārtu guvumu izcēlās Daniels Fedorovičs, bet Latvijas futbolisti ar 4 izcīnītajiem punktiem sliktākas vārtu attiecības dēļ ieņēma trešo vietu aiz Austrijas un Turcijas.

Novēlam mūsu futbolistiem sekmīgu sezonas noslēdzošo daļu kluba rindās!