Kristers Lūsiņš uz īres tiesībām pievienojas FK Metta

Miks Vilkaplāters
Ievietots 10.03.21.

FK Metta ziņo par sastāva aktualitātēm.

2021. gada FK Metta sastāvā redzēsim arī valmierieti Kristeru Lūsiņu.

Īsi pirms gaidāmās sezonas sākuma FK Metta sastāvu papildinājis 20 gadus vecais Kristers Lūsiņš, kurš uz īres tiesībām pārnācis no cita Virslīgas kluba Valmiera FC.

Kristers dzimtajā klubā pavadījis visu līdzšinējo karjeru. Debiju Virslīgā jaunais futbolists piedzīvoja septiņpadsmit gadu vecumā – Lūsiņš pirmo reizi laukumā devās 2018. gada 31. martā pret FK Ventspils.

Kopumā uzbrucējs Virslīgā aizvadījis 28 spēles (7 no tām aizvadītajā sezonā), gūstot divus vārtus, bet vēl divas reizes rezultatīvi piespēlējis. Tikmēr Latvijas kausa izcīņā pussargam ir 4 spēles.

Lūsiņš pārstāvējis arī Latvijas jauniešu izlases – Latvijas U-17 līdz U-21 izlasēs futbolistam kopā ir 27 spēles, kā arī divi gūtie vārti cikla spēlēs – U-19 izlasē Kristers bija precīzs 2:1 uzvarā pret Melnkalni, bet U-21 izlasē aizvadītajā rudenī guva vienīgos vārtus pret Krieviju.

Lielāko daļu 2019. gada sezonas Kristers izlaida smaga savainojuma dēļ, un mēs ticam, ka jaunais futbolists spēs atvērties Latvijas futbolā!

Novēlam futbolistam sekmīgu posmu kluba rindās!

Pievienošanos FK Metta uztveru ļoti patīkami, arī spēlētāji un treneru kolektīvs ļoti labi uzņēma. Lielu daļu futbolistu pazīstu jau no Latvijas izlasēm un laika jauniešu futbolā. Visi ir ļoti atsaucīgi - bija spēlētāji, kas jautāja, vai nav vajadzīga palīdzība ar iekārtošanos Rīgā, tāpat menedžeris Harijs Toms palīdzēja sadzīviskos jautājumos. Šosezon kopā ar komandu vēlamies parādīt labu sniegumu, attīstīties visi kopā, ne tikai individuāli. Ja būsim spēcīgi kā komanda, tad arī individuāli iesim uz priekšu un progresēsim. Komandas mērķis - noteikti atrasties augstāk turnīra tabulā. Individuāli gribētos tikt pie lielāka spēles laika, spēlēt regulāri un uzkrāt lielāku pieredzi Virslīgā. Noteikti arī gūt vārtus - tas neizdevās aizvadītajā sezonā. Novēlu mums visiem šosezon būt saliedētiem un nepadoties arī tad, kad ir grūti - doties uz priekšu. Vēlamies iepriecināt arī fanus - fanu atbalsts ir liela motivācija. Futbolu spēlējam arī faniem, ģimenei un atbalstītājiem. Gribam radīt prieku ne tikai sev, bet arī citiem!Kristers Lūsiņš