Kristers Čudars uz diviem gadiem pievienojas FK Metta

Miks Vilkaplāters
Ievietots 03.02.21.

FK Metta ziņo par sastāva aktualitātēm.

2021. gada FK Metta sastāvā redzēsim arī pussargu Kristeru Čudaru.

Ziemas pāreju periodā FK Metta sastāvu papildinājis 21 gadu vecais Kristers Čudars, kurš uz diviem gadiem pievienojies mūsu Meistarkomandai.

Kristers karjeru uzsāka Šitika FS, un 2018. gadā debitēja Virslīgā Riga FC sastāvā, aizvadot 8 spēles un kļūstot par Latvijas čempionu.

Pēc tam laiku aizvadījis Pafos FC jauniešu komandā, 2019. gada otrajā pusē Kristers atgriezās Latvijā un pusotra gada laikā aizvadīja 20 spēles FK Liepāja sastāvā, tai skaitā kļuva par Latvijas kausa ieguvēju aizvadītajā sezonā.

Tāpat 1999. gadā dzimušais futbolists regulāri pārstāvējis arī Latvijas jauniešu izlases – U-18 izlasē – 4 spēles, U-19 izlasē – 15 spēles un vieni vārti, bet U-21 izlasē Kristeram sešas spēles.

Novēlam futbolistam sekmīgu posmu kluba rindās!

Esmu ļoti priecīgs pievienoties FK Metta! Vēlos pateikt lielu paldies kluba vadībai, ka deva man šo iespēju attīstīties tiešām labos apstākļos spēlētāja izaugsmei, kas katram futbolistam ir svarīgi. Ceru, ka šis solis ir pareizais manā karjerā, kas palīdzēs izaugt gan kā spēlētājam laukumā, gan ārpus tā. Esmu gatavs uzņemties līdera lomu komandā, lai arī palīdzētu gados jaunākiem spēlētājiem augt. Katrā treniņā un spēlē atdošu savus 100%, lai mēs kopā varētu izcīnīt pēc iespējas vairāk uzvaru un sasniegt nostādītos mērķus.Kristers ČudarsFK Metta jaunpienācējs