Jānis Beks pirmo reizi izsaukts uz Latvijas nacionālo izlasi

Miks Vilkaplāters
Ievietots 08.06.23.

Uz Latvijas nacionālo izlasi izsaukts FK Metta vārtsargs Jānis Beks.

20 gadus vecais FK Metta vārtsargs Jānis Beks izsaukts uz Latvijas nacionālās izlases treniņnometni un gaidāmajām spēlēm.

16. jūnijā valstvienība Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē mājās spēkosies pret Turcijas izlasi, bet trīs dienas vēlāk viesos spēkosies pret Armēniju.

Latvijas izlase šajā ciklā aizvadījusi vienu spēli, viesos ar 0:1 piekāpjoties Velsai.

Aizvadītajās sezonās Virslīgā Beks pierādījis sevi kā uzticama vērtība un balsts komandas vārtos. Aktīvs un spēcīgs izgājienos un spēlējot ar kājām, kā arī regulāri izcēlās ar teicamiem atvairījumiem, īpaši sezonas svarīgākajās spēlēs.

2022. gada sezonā Jānis sakrāja trešo lielāko spēles laiku FK Metta komandā, sasniedzot 2966 minūšu atzīmi. Līdz šim U-21 izlasē vārtsargs aizvadīja piecas spēles, trijās no tām paliekot arī sausā.

Plašāku interviju ar Jāni lasi ŠEIT (2022. gada jūlijs), bet pēc titula “Gada futbolists” iegūšanas – ŠEIT (2023. gada janvāris)

2002. gadā dzimušais futbolists ir FS Metta akadēmijas audzēknis, kurš akadēmijas sistēmā jau ir kopš pašiem pirmssākumiem. Šosezon Beks parakstīja līgumu ar FK RFS, bet sezonu aizvada ar zaļi-baltajiem uz īres tiesībām.

Novēlam Jānim un Latvijas izlasei veiksmīgu gaidāmo treniņnometni un spēles!