Ģirts Mihelsons: "Patīk treneru uzstādījums un spēlētāju spēja pieturēties savam spēles rokrakstam!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 26.08.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Metta
0 - 0
Valmiera FC

Svētdien, 25. augustā, savu kārtējo spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot Valmiera Glass ViA.

Spēles pirmajā puslaikā iespējas gūt vārtus bija abām komandām, tomēr līdzīgā cīņā pirmais nogrieznis noslēdzās bez vārtu guvumiem.

Otrajā puslaikā mettieši ļoti aktīvi devās uz priekšu, spēles izskaņā komandas apmainījās ar labiem momentiem, tomēr arī spēlē vārti netika gūti – 0:0.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas ģenerālsekretāra Ģirta Mihelsona komentāru:

Pirmkārt, lai arī rezultāts ir 0:0, es kā līdzjutējs tribīnēs un domāju, ka arī klātesošie izbaudīja futbolu Daugavas stadionā vakara noskaņās, kā arī pats futbols, manuprāt, nelika vilties. Mēs esam ļoti priecīgi un, ne vienu spēli vien, izbaudām to treneru darbu, ko treneri iegulda spēlētājos un arī izbaudām spēlētāju kvalitātes laukumā. 0:0 - varējām uzvarēt, varējām arī zaudēt, bet prieks, ka neapstājāmies un devāmies pēc 3 punktiem. Šoreiz ir viens punkts, bet ar tādu sniegumu var būt apmierināti arī ar vienu punktu. Nav patīkams skats turnīra tabulā, bet, ja skatāmies uz parādīto sniegumu, mēs esam ļoti apmierināti par tiem principiem, kuriem pieturamies. Mums tas ir svarīgākais nodot visas zināšanas un pieredzi spēlētāju attīstībā. Protams, spēlētājiem arī jāprot uzvarēt. Spēles pret FK Liepāja, Spartaks Jūrmala, FK RFS, tāpat Riga FC - ir jāprot izraut uzvara vai nezaudēt punktus spēles noslēdzošajos momentos. Mēs viennozīmīgi esam noskaņojušies, lai līdz sezonas beigām šo pēdējo vietu pamestu un paceltos vismaz vienu vietu augstāk. Patīk treneru uzstādījums un spēlētāju spēja pieturēties savam spēles rokrakstam, pieturēties spēles plānam un piekopt spēles stilu, ko sagatavojam. Tas mūs atšķir visos vecumos gan pieaugušo, gan jauniešu, gan bērnu futbolā - mēs vienmēr pieturamies pie sava futbola rokraksta. Galvenais treneris Andris Riherts veselības saudzēšanas nolūkos atpūtās un cerams, ka šī spēle viņu pārlieku neuzvilka. Nedaudz laikam izpaudies šajos gados uzkrātais nogurums, ceram uz to labāko un drīzu izveseļošanos. Andris ir kluba motors un paveicis fantastisku darbu, un tas palīdzēja arī šodien saglabāt visas iestrādes.Ģirts MihelsonsFK Metta ģenerālsekretārs