FS Metta mājās pārspēj FK Olaine futbolistes

Miks Vilkaplāters
Ievietots 03.08.20.

Jau ceturto spēli Sieviešu futbola līgas sezonā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FS Metta
2 - 0
FK Olaine

Svētdien, 2. augustā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu ceturto spēli Sieviešu futbola līgā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Olaine.

Pirms šīs spēles abas komandas atradās blakus turnīra tabulā – četrās spēlēs izcīnīti trīs punkti deva attiecīgi 2. un 3. vietu.

Spēli aktīvāk iesāka mettietes, un likumsakarīgi izvirzījās vadībā – 11. minūtē Paula Linda Liniņa ar precīzu sitienu no vārtu priekšas atklāja spēles rezultātu (1:0).

Turpinājumā laukumā bija redzams dinamisks futbols, un komandas nekautrējās doties uzbrukumos. Atklātā futbolā pārsvars joprojām piederēja mājiniecēm.

Puslaika otrajā pusē olainietes nonāca mazākumā, kas pavēra vairākas iespējas FS Metta futbolistēm, tomēr dubultot pārsvaru neizdevās.

Otrā puslaika sākumā olainietēm izdevās bīstami pretuzbrukumi, brīžiem nonākot līdz mājinieču soda laukumam – vienā epizodē sitienu no labas pozīcijas atvairīja Siņutkina.

Zaļi-baltās ātri atguvās un devās uz priekšu – vairākus momentus izmantot neizdevās, līdz 79. minūtē Nelle Treimane trieca vārtos vārtsardzes atsisto bumbu, dubultojot pārsvaru!

Izskaņā mettietēm bija iespējas gūt vēl kādus vārtus, tomēr vairāk vārti spēlē netika gūti. Otrā uzvara čempionātā!

Spēles pret FK Olaine mums vienmēr izvēršas nedaudz nervozas, kas jau bija manāms no pirmās spēles minūtes. Iesākām spēli ļoti pārliecinoši un turējām labu tempu, pirmās 20 minūtes bija mūsu kontorlē, tad spēle nedaudz izlīdzinājās un pēc pretinieču iegūtās sarkanās kartīte bija sajūta, ka mēs nedaudz atslābām - kaut gan spēlējām vairākumā, tas nebija manāms. Skaitliskais pārsvars šajā gadījumā varbūt priekšlaicīgi lika mums atslābt, un tieši tāpēc atlikusī spēle līdz otrajiem gūtajiem vārtiem noritēja diezgan nervozā gaisotnē. Kopumā esmu apmierināta ar sniegumu, noteikti gribētos uzlabot momentu realizāciju. Momentus izveidojam ļoti daudz, tikai nespējām tos realizēt. Prieks par uzvaru, kas noteikti dos papildus pārliecības devu gaidāmajā spēlē viesos pret Rīgas FS komandu. Mums ir nepilna nedēļa laika atjaunoties un sagatavoties sestdienas spēlei. Apzināmies, ka tieši šī spēle ir mūsu iespēja vēl aizķerties, lai pacīnītos par čempionu titulu. Tāpēc gatavosimies un sestdien laukumā dosimies tikai ar vienu vienīgu mērķi.Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere

FS Metta – FK Olaine

2:0 (1:0)

FS Metta:

Laura Siņutkina, Arta Luīze Lubiņa, Fanija Mežecka, Rebeka Sniedzīte, Tīna Zankovska, Amēlija Lipšāne, Nelle Treimane, Paula Linda Liniņa, Anastasija Vainere, Katrīna Daņilova, Vasilisa Sadikova

Uz maiņu:

Linda Kazlauska, Kristīne Evelīna Lodziņa, Elīza Paula Sīpola, Laura Viviāna Poiša, Līva Polka

Vārtus guva:

Paula Linda Liniņa, Nelle Treimane

Brīdinājumi:

Arta Luīze Lubiņa

Nākamā spēle:

Sestdiena, 8. augusts, plkst. 15:00

Daugavgrīvas vidusskolas stadions, Rīga

Rīgas FS – FS Metta