FS Metta draugu pulkam pievienojas Lemon Gym

Ievietots 04.04.23.

FS Metta atbalstītāju pulkam pievienojas sporta klubu tīkls Lemon Gym.

Esam priecīgi paziņot, ka FS Metta draugu un atbalstītāju pulkam ir pievienojies plaši pazīstamais sporta klubu tīkls Lemon Gym (https://www.lemongym.lv/).

Sadarbības ietvaros Lemon Gym sniegs atbalstu FS Metta fizisko treniņu infrastruktūras nodrošināšanā un pieejamībā Mettas virslīgas un akadēmijas futbolistiem.

Abus partnerus vieno ne tikai piederība un atrašanās vieta Skanstes reģionā, kurā līdzdarbojamies viens otram blakus, bet mūs vieno arī aktīvs un veselīgs dzīvesveids, tāpēc novērtējam sadarbības ieguldījumu mūsu komandu un spēlētāju spēju pilnveidošanā.

Mēs esam priecīgi sadarboties ar futbola klubu Metta, dodot iespēju gan jauniešiem, gan Virslīgas komandai trenēties arī kvalitatīvā sporta zālē, jo katram sporta veidam ir sava specifika, bet vispārējā fiziskā sagatavotība, ko piedāvā sporta zāles apmeklēšana, ir pamats jebkuram sportam un ļauj jauniešiem attīstīties vispusīgi, kas pasargā no trauma riska un nodrošina ilgtspējīgu sportisko karjeru. Lai izdevusies sezona!Lemon Gym