FS Metta atspēlējas un izrauj uzvaru pret FK Olaine

Ievietots 09.06.24.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

3 - 1
FK Olaine

Svētdien, 9. jūnijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi 7. kārtas spēli Luckybet Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Olaine.

Pirms šīs spēles FK Olaine ar 6 punktiem ieņēma 6. vietu, bet zaļi-baltās bija sakrājušas 15 punktus, kas spēles brīdī deva 2. vietu.

Jau no spēles sākuma pārsvars piederēja FS Metta futbolistēm, bet izvirzīties vadībā neizdevās, lai gan izdevās izveidot vairākus momentus.

Arī otrajā puslaikā lieliska iespēja bija Daņilovai, kura no tuvas distances trāpīja pa stabu, bet 63. minūtē pēc stūra sitiena FK Olaine ieguva vadību (0:1).

FS Metta futbolistes neapjuka, gūstot trīs bezatbildes vārtus – 70. minūtē precīza bija Vuškāne, bet atlikušajā laikā iesita arī Liniņa un Šenberga (3:1)!