FK Metta spēles izskaņā izrauj uzvaru pret Maardu Linnameeskond

Miks Vilkaplāters
Ievietots 16.02.20.

Piekto pārbaudes spēli pirmssezonas sagatavošanās posmā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Metta
1 - 0
Maardu Linnameeskond

Svētdien, 16. februārī, Hanzas vidusskolas laukumā norisinājās pārbaudes spēle, kurā mūsu Meistarkomanda uzņēma igauņu klubu Maardu Linnameesond.

Šajā spēlē Meistarkomandas sastāvā devās futbolisti, kas iepriekšējās spēlēs spēlējuši mazāk un visu mūsu laukumā pavadījušo spēlētāju vidējais vecums bija 17.63 gadi.

Mettieši jau no pirmajām minūtēm ieguva iniciatīvu laukumā un daudz kontrolēja bumbu, kamēr igauņu vienība prasmīgi aizsargājās.

Spēle lielākoties norisinājās pretinieku laukuma pusē, tomēr pēdējā uzbrukuma trešdaļā mājiniekiem pietrūka precizitātes un sportiskās bezkaunības.

Pie sitiena no soda laukuma robežas tika gan Žaldovskis, gan Vientiess, tomēr bumba lidoja pāri vārtiem.

Vienā no epizodēm pēc Kirkila sitiena bumba ilgi atradās vārtu priekšā, taču vārtus gūt neizdevās, pirmajam puslaikam noslēdzoties ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrā puslaika pašā sākumā no 20 metriem labi uzsita Vientiess, bet vārtsarga atvairīto bumbu vārtos iedabūt neizdevās Žaldovskim.

Kopumā Maardu Linnameeskond otrajā puslaikā nedaudz izlīdzināja spēli un izmēģināja sitienus no distances, bet Jānim Bekam tā īsti spēlē iesaistīties nevajadzēja.

Tuvāk spēles beigām bīstamu soda sitienu izpildīja Vapne, sitot nedaudz garām, bet nedaudz vēlāk iniciatīvu uzņēmās Guliaks, kura sitienu vārtsargs ar pūlēm atsita.

FK Metta spiediens deva arī rezultātu – soda laukumā tika nogāzts Krjukovičs, un Lūkass Vapne pārliecinoši realizēja 11 metru soda sitienu – 1:0!

Izskaņā no vārtu priekšas varēja izcelties arī Krjukovičs, vēl pēdējā minūtē viesiem bija tāla standartsituācija, bet rezultāts vairs nemainījās. Uzvara ar 1:0!

FK Metta:

Jānis Beks, Roberts Ķipsts, Kārlis Vilnis, Daniels Fedorovičs, Gabriels Kirkils, Renārs Guliaks, Oskars Vientiess, Lūkass Vapne, Aleksejs Krjukovičs, Pārbaudāmais spēlētājs, Ričards Žaldovskis

Uz maiņu:

Jegors Novikovs, Matīss Zēģele

Nākamā spēle:

Trešdien, 19. februārī, 10.30

Elektrum Olimpiskais centrs, Rīga

FK Metta – FK Metta/Latvijas Universitāte