FK Metta noslēdz jaunus līgumus ar akadēmijas audzēkņiem Rihardu Ozoliņu un Raimondu Krolli

Miks Vilkaplāters
Ievietots 29.11.19.

Klubs informē par jaunu līgumu noslēgšanu ar Rihardu Ozoliņu un Raimondu Krolli.

Klubs informē, ka jaunu līgumu parakstījuši mūsu akadēmijas audzēkņi Rihards Ozoliņš un Raimonds Krollis.

2001. gadā dzimušie futbolisti līgumu ar FK Metta komandu parakstījuši uz vairākām sezonām.

Krollis kluba sistēmā ir kopš pašiem pirmssākumiem, bet Ozoliņš akadēmijai pievienojās 2013. gadā.

Jaunie spēlētāji izgājuši cauri visai akadēmijas sistēmai un pagājušajā sezonā bija stabilas Meistarkomandas pamatvērtības.

Šosezon abi futbolisti aizvadīja 28 spēles, kurās Raimonds guva 5 vārtus un 3 reizes rezultatīvi piespēlēja, bet Rihardam vieni vārti un viena rezultatīva piespēle.

Jāatzīmē, ka Krollis ar Ozoliņu arī sekmēja Latvijas U-19 izlases iekļūšanu Elites kārtā, kas norisināsies nākamā gada pavasarī.

Esmu priecīgs par līguma pagarināšanu ar FK Metta, kas nozīmē, ka mēs turpinām savstarpējās attiecības un viens otram uzticamies. Patīkami, kā klubs redz manu turpmāko lomu komandā, tāpēc ceru, ka nākamajā sezonā izdosies uzlabot sniegumu un palīdzēt izcīnīt uzvaras, kā arī sasniegt augstākus komandas mērķus. Ar uzlaboto sniegumu ne tikai vairot savu pārliecību, bet arī priecēt mūsu līdzjutējus!Rihards OzoliņšFK Metta pussargs Esmu gandarīts par jauno līgumu ar FK Metta. Paldies klubam par uzticību. Tas nozīmē, ka iepriekš paveiktais darbs ir attaisnojies. Nākamajā sezonā noteikti jākāpj augstāk turnīra tabulā. Turpinām strādāt!Raimonds KrollisFK Metta uzbrucējs