FK Metta/Latvijas Universitāte izbraukumā cīnās neizšķirti ar FK Ventspils-2

Ievietots 24.09.19.

Kārtējo spēli 1. līgas B čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte vienība.

FK Ventspils – 2
0 - 0

Pirmdien, 23. septembrī, savu kārtējo spēli 1. līgas B čempionāta ietvaros aizvadījusi mūsu U-21 komanda, savā laukumā uzņemot FK Ventspils-2.

Pirms gaidāmās spēles mūsu futbolisti ieņēma 2. vietu ar 20 spēlēs 40 izcīnītajiem punktiem, kamēr pretinieki ar 33 punktiem atradās 4. pozīcijā.

Spēles sākums tika aizvadīts piesardzīgā cīņā, nevienai no komandām neiegūstot izteiktu teritoriālu pārsvaru. Tomēr puslaika gaitā iniciatīvu pārņēma viesi, aktīvi veidojot uzbrukumus.

Mettieši ļoti enerģiski aizvadīja puslaika izskaņu – liels pārsvars bumbas kontrolē, kā arī pāris labas izdevības.

Vinicius nesekmīgi izpildīja soda sitienu no teicamas pozīcijas, sitot pāri, bet Kartišovs netrāpīja no pateicīgas pozīcijas.

Otrā puslaika sākumā laukumā bija daudz cīņas, nelielu ofensīvu veicot FK Ventspils-2 futbolistiem, taču mūsu U-21 komanda sekmīgi tika pāri spiedienam.

Turpinājumā ventspilnieki saņēma noraidījumu, un nu jau iniciatīvu pārņēma viesi. Tas pavēra iespējas uzbrukumos, laba iespēja bija Zēģelem, tomēr no labas pozīcijas gūt vārtus neizdevās.

Spēles izskaņā mettieši šķietami devās pēc uzvaras, tomēr spēles noslēdzošā daļa bija ļoti haotiska abu komandu izpildījumā, rezultātam paliekot neatklātam – 0:0.