Deviņi mettieši izsaukti uz Latvijas jaunatnes izlasēm

Miks Vilkaplāters
Ievietots 09.01.17.

Uz Latvijas jaunatnes U-18 un U-21 izlašu treniņnometnēm izsaukti 9 mūsu kluba spēlētāji.

Latvijas U-18 jauniešu futbola izlase (2000. gadā dzimušie un jaunāki) no 9. līdz 14. janvārim aizvadīs treniņnometni Lietuvā, aizvadot arī pārbaudes spēli ar Lietuvas U-18 izlasi, bet laika posmā no 15. līdz 22. janvārim startēs “Development Cup 2017” Minskā.

Grupu turnīrā Latvijas izlasei pretī stāsies Baltkrievijas, Slovākijas un Somijas jaunie futbolisti, taču pēc turnīra pirmā posma komandas atkal tiks sadalītas grupās pa 3 katrā, noskaidrojot galējo vietu sadalījumu turnīrā.

Uz U-18 izlasi izsaukti arī pieci mettieši, 2000.gadā dzimušie – aizsargs Kristaps Mednis, pussargi Ričards Šauers, Iļja Korotkovs un Matīss Zēģele -, kā arī gadu jaunākais (vienīgais uz U-18 izlasi izsauktais 2001.gadā dzimušais futbolists) pussargs Renārs Varslavāns.

Tāpat divu dienu treniņnometni Rīgā aizvadīs Latvijas U-21 izlases kandidāti, no 10. līdz 11. janvārim aizvadot pirmos selekcijas treniņus pirms gaidāmā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra, kas sāksies šī gada jūnijā. Bet nedēļu vēlāk (no 16. līdz 19. janvārim) U-21 jauniešu izlase aizvadīs vēl vienu treniņometni Rīgā, bet šoreiz pulcējot mazāk izlases kandidātu.

Uz pirmo Latvijas U-21 izlases (1996.gadā dzimušie un jaunāki) treniņnometni izsaukti četri FK METTA/Latvijas Universitāte futbolisti – aizsargi Dāvis Sandis Strods un Rendijs Šibass, pussargs Eduards Emsis un uzbrucējs Konstantīns Fjodorovs.

Novēlam veiksmi futbolistiem izlases treniņnometnē un spēlēs!

.