Deviņi FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti izsaukti uz Latvijas U-19 un U-21 izlasēm

Miks Vilkaplāters
Ievietots 06.10.18.

Oktobra sākumā treniņnometni un spēles aizvadīs Latvijas U-19 un U-21 izlases.

Laika posmā no 8. līdz 17. oktobrim Latvijas U-21 izlase tiksies vienkopus, aizvadot treniņnometni Jelgavā un divas 2019. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla spēles. 12. oktobrī izlase spēlēs mājās pret Nīderlandes vienaudžiem, bet četras dienas vēlāk, 16. oktobrī, Latvijas izlase viesos spēkosies ar Andoras U-21 izlasi.

Uz izlases treniņnometni tika izsaukti arī pieci FK Metta/Latvijas Universitāte spēlētāji: aizsargi Krists Kristers Gulbis un Dāvis Sandis Strods, pussargi Kristaps Liepa un Vladislavs Fjodorovs, kā arī uzbrucējs Ņikita Ivanovs.

Atgādinām, ka Latvijas U-21 izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklā ir ielozēta 4. apakšgrupā kopā ar Anglijas, Nīderlandes, Ukrainas, Skotijas un Andoras valstsvienībām, šobrīd ar 3 neizšķirtiem 8 spēlēs ieņemot piekto vietu grupā.

Tikmēr no 8. līdz 15.oktobrim Latvijas U-19 izlase aizvadīs treniņnometni, gatavojoties EČ kvalifikācijas turnīram. Treniņnometnes ietvaros arī paredzētas divas pārbaudes spēles Jelgavā pret Grieķijas vienaudžiem.

Uz izlases treniņnometni tika izsaukti arī četri FK Metta/Latvijas Universitāte spēlētāi: aizsargs Emīls Birka un pussargi Rihards Ozoliņš, Iļja Korotkovs un Renārs Varslavāns.

Novēlam puišiem veiksmi treniņnometnē un spēlēs, pārstāvot Latvijas krāsas!