Latvijas U-21 izlasē septiņi FS Metta audzēkņi; izsaukums arī Keršys un Rukhadze

Miks Vilkaplāters
Ievietots 06.10.23.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklu turpinās Latvijas, Lietuvas un Gruzijas U-21 izlases (Foto: LFF).

Izlašu pārtraukumā Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla turnīra spēles aizvadīs Latvijas U-21 izlase (2002. gadā dzimušie un jaunāki).

Valstsvienība vienkopus tiksies nākamās nedēļas sākumā, bet mājas spēles pret Īriju un Turciju paredzētas 13. un 17. oktobrī Zemgales olimpiskajā centrā.

Pirmajā cikla spēlē valstsvienība ar 2:0 pārspēja Sanmarino, vārtus gūstot mūsu audzēkņiem Dario Šitam un Bruno Melnim, kam sekoja 0:0 pret Itāliju, kā arī 0:7 zaudējums pret Norvēģiju.

Uz izlasi uzaicināti arī seši FK Metta futbolisti:

  • Jānis Beks
  • Kristofers Rēķis
  • Lūkass Vapne
  • Bruno Melnis
  • Artjoms Puzirevskis
  • Ņikita Parfjonovs (šobrīd izīrēts Akritas Chlorakas)

Uz izlasi izsaukts ir arī FS Metta audzēknis Jegors Novikovs.

2025. gada Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācijas turnīrā Latvijas izlasei pretiniekos ir Itālija, Norvēģija, Īrija, Turcija un Sanmarino.

Tikmēr uz Lietuvas U-21 izlases spēli pret Īslandes vienaudžiem izsaukts Kristupas Keršys, kā arī Gruzijas U-21 izlases rindās būs Zurab Rukhadze, kuram priekšā spēles pret Nīderlandi un Zviedriju.

Jāatzīmē, ka Latvijas nacionālās izlases rindās izsaukti četri mūsu kluba audzēkņi – Oskars Vientiess, Eduards Emsis, Dmitrijs Zelenkovs un Raimonds Krollis, kā arī Roberts Uldriķis, kurš FK Metta pārstāvēja 2015. un 2016. gada sezonās.

Novēlam mūsu futbolistiem veiksmīgu posmu izlases rindās!