Bruno Melnis: "Jāturpina strādāt!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 04.10.20.

Debiju aizvadītajā Latvijas kausa izcīņas spēlē piedzīvojis Bruno Melnis.

Šosezon debiju Virslīgā bija piedzīvojuši seši mūsu akadēmijas audzēkņi: Lūkass Vapne, Renārs Guliaks, Artjoms Puzirevskis, Gabriels Kirkils, Jegors Novikovs un Aleksejs Krjukovičs.

Tikmēr Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla spēlē pret Riga FC debiju Meistarkomandā piedzīvojis Bruno Melnis.

2004. gadā dzimušais futbolists laukumā devās spēles 57. minūtē un bija aktīvs sev atvēlētajā laikā, tai skaitā izveidojot divas lieliskas iespējas saviem partneriem.

Pirms pievienošanās FS Metta akadēmijai, Bruno pārstāvēja SK Super Nova.

Šosezon Bruno U-16 komandas rindās 7 spēlēs 3 vārti, U-18 komandā 4 spēlēs 2 vārti, bet FK Metta/Latvijas Universitāte rindās deviņās spēlēs viņš bijis precīzs vienreiz.

Bruno Melnis ir aizvadījis arī 4 spēles Latvijas U-16 izlasē (arī 4 gūtie vārti), bet Latvijas U-17 izlasei palīdzējis izcīnīt Baltijas kausu, divās spēlēs gūstot vienus vārtus.

Novēlam Bruno veiksmīgu turpmāko attīstības ceļu!

Gribēju pateikt paldies visiem treneriem, kuri spēja un palīdzēja mani sagatavot šai spēlei. Manuprāt, iznākot laukumā, izdevās mainīt spēli, bet tas nebija viegli, jo uz laukuma bija liels ātrums, kuram vajadzēja pielāgoties. Diemžēl neizdevās palīdzēt komandai gūt uzvaru, jo pretinieks šoreiz bija spēcīgāks un ātrāks, tāpēc jāturpina strādāt. Paldies visiem atbalstītājiem par atbalstu un turpinām strādāt treniņos!Bruno Melnis

Bruno Melnis FK Metta/Latvijas Universitāte sastāvā (Foto: FS Metta arhīvs)