Andris Riherts: "Sagaidāma laba intriga pēdējās spēlēs."

Miks Vilkaplāters
Ievietots 04.10.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Svētdien, 4. oktobrī, Optibet Virslīgas čempionāta 21. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Jelgava.

Spēles pirmajā puslaikā neliels teritoriāls pārsvars piederēja viesiem, bet neviena no komandām vārtus neguva.

Otrajā puslaikā mājinieki aktivizējās un uzbruka daudz enerģiskāk, tomēr 76. minūtē pēc standartsituācijas ielaistie vārti palika bez atbildes.

Minimāls zaudējums ar 0:1 pret FK Jelgava.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies visiem par atbalstu - laukumā gan bija klusums, fani bija skaļāki, bet arī laikam bija saguruši. Spēli var raksturot šādi: ja spēle bija aizraujoša, tad asa sižeta filma ir komēdija. Tāda tā spēle bija, nezinu, vai spēlētāji bija pārnervozējušies vai trīs spēles nedēļā lika sevi manīt. Paldies Dievam, ka bija fani tribīnēs, kas radīja futbola auru. Diemžēl šodien zaudējām. FK Jelgava nekur tālu nav aizskrējusi, tāpat BFC Daugavpils ir tepat blakus un netālu ir arī FK Tukums 2000/TSS. Sagaidāma laba intriga pēdējās spēlēs. Par spēli runājot, negribētos piekrist, ka pirmajā puslaikā jelgavnieki bija stipri labāki - moments viņiem bija pēc standartsituācijas un pēc tiesneša kļūdas, kad jelgavnieki ātri izspēlēja. Citu ievērības cienīgu momentu nebija. Mums arī nē, mums pirmajā puslaikā tāda nebija neviena. FK Jelgava gan bija labāka izejas pozīcija - viņu uzbrukums balstījās uz uzvarētu divcīņu. Tur viņi ir labi, to mēs pirms spēles arī akcentējām, bet tur viņi panāca arī rezultātu. Andris RihertsFK Metta galvenais treneris

Pilnu preses konferenci skaties: