Andris Riherts: "Paldies visiem par atbalstu!"

Ievietots 29.10.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

4 - 1
Valmiera FC

Svētdien, 29. oktobrī, kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Valmiera FC.

Pirmajā puslaikā abas komandas ātri apmainījās vārtu guvumiem, un devās pārtraukumā pie neizšķirta 1:1.

Otrā puslaika sākumā Puzirevskis panāca jau vadību, bet pēc Valmiera FC noraidījuma spēles beigās izdevās gūt vēl divus vārtus (4:1)!

Svarīga uzvara mājās!

Kaut kad laikam mums arī paveicas - kāds paildzina laiku, un atbrauc ātrā palīdzība, Gaucho pie 1:1 arī skrēja viens pret vienu un neiesita. Mūsu uzbrucēji šodien izdarīja melno darbu aizsardzībā un arī bija veiksmīgi uzbrukuma darbībās - tieši uzbrūkošie spēlētāji guva vārtus. Ieslēdzām arī Latvijas klasiku - pretuzbrukumus. Šodien tas nostrādāja, bijām arī pietiekami kompakti, arī pretiniekam ne viss izdevās. Paldies spēlētājiem, ka atrada iekšējos resursus, izspieda no sevis maksimumu. Nav viegli, īpaši pret motivētu pretinieku, kuram nepieciešams uzvarēt. Tā būs arī nākamajās divās spēlēs. Paldies visiem par atbalstu, beidzot guvām vairāk vārtus, turklāt varējām vēl. Cerams, tas paliks nākamajām spēlēm!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris