Andris Riherts: "Mēs kontrolējām bumbu laukumā, bet nekontrolējām situāciju."

Ievietots 16.04.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FS Jelgava
2 - 1

Sestdien, 15. aprīlī, piekto spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, viesojoties pie FS Jelgava.

Pirmajā puslaikā ātrus vārtus guva mājinieki, Correa panāca izlīdzinājumu, tomēr izskaņā jelgavnieki atjaunoja pārsvaru (1:2).

Otrajā puslaikā FK Metta futbolisti veica spiedienu, izveidoja momentus, taču vārtus gūt neizdevās.

1:2 zaudējums viesos.

Apsveicu FS Jelgava ar uzvaru, esmu arī iepriekšējās sezonās teicis, ka debitantiem viens sitiens ir pa trijiem un lido iekšā. Protams, ka pirmie ielaistie vārti bija aizsarga kļūda, tur meistarīgi nospēlēja uzbrucējs un bija labs centrējums. Otros tādus varbūt Krištianu Ronaldo varētu trāpīt ar atsitienu. Debitantu niknums, pārliecība- daudzas lietas uzreiz var izdoties. Tā neatlaidība ir liela un arī mērķtiecība, jo pirmais piedzīvojums Virslīgā ir būtisks, pēc tam jau meistarības apliecinājums, ko pieprasa otrā sezona. Novēlu tāpat turpināt! Mēs kontrolējām bumbu laukumā, bet nekontrolējām situāciju. Ja pretinieks gāja uz priekšu ar mērķi sist pa vārtiem un iesist, tad mums bija tā, ka apmēram būs vēl nākamā epizode. Meistarības limits šobrīd ir tāds, kāds tas ir, un ir ļoti jāpaaugstina, lai spēlēs, kur pretinieks ir super motivēts un spēlē mājās, punkti tabulā turpat, tad spriedzei jāsagatavojas un jāspēj gūt vārtus, izraut punktus vai uzvaru, kas nav viegli izdarāms izbraukumā. Paldies visiem, kuri atbalsta - visi gaidīja ceturto uzvaru pēc kārtas, vēl ir trīs apļi, cerība nemirst un vēl ir arī pirmajā aplī spēles, nav daudz, bet ir iespējams spert soli uz priekšu. Spēlētājiem paldies par mēģinājumiem izlīdzināt rezultātu. Šoreiz nonācām situācijā, kurā mums ir jāizrauj, šoreiz tas neizdevās.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris