Andris Riherts: "Diemžēl nepietika spēka un emociju, lai līdzvērtīgi aizvadītu spēles otro puslaiku."

Ievietots 15.09.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Riga FC
5 - 0

Sestdien, 14. septembrī, savu kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Skonto stadionā viesojoties pie Riga FC.

Spēles pirmajā puslaikā mettiešiem bija vairākas labas iespējas, bet puslaika izskaņā vadībā izvirzījās pretinieks – 0:1.

Otrajā puslaikā Riga FC izdevās vairāki rezultatīvi uzbrukumi, spēlei noslēdzoties ar nepatīkamo 0:5.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Apsveicu pretinieku ar pelnītu uzvaru, no mūsu skata punkta rezultāts ir krietni nepatīkamāks nekā mēs darbojāmies uz laukuma. Izlašu pārtraukums ir ieviesis savas korekcijas. Vienu puslaiku varējām spēlēt ar pretinieku, otrajā puslaikā diemžēl nepietika spēka un emociju, lai līdzvērtīgi varētu aizvadīt spēles otro nogriezni. Paldies spēlētājiem, ka centās un darīja, kas bija viņu spēkos, kā arī paldies atbalstītājiem, kas bija kopā ar mums!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris