Andris Riherts: "Bijām pavirši gan aizsardzībā, gan uzbrukumā."

Ievietots 14.04.24.

Sezonas sesto spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Grobiņas SC/LFS
3 - 0

Sestdien, 13. aprīlī, piekto TonyBet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda, izbraukumā spēkojoties pret Grobiņas SC/LFS.

Pirmajā puslaikā ātrus divus vārtus guva pretinieki, bet drīz arī izpelnījās noraidījumu. Līdz puslaika beigām zaļi-baltajiem bija vairākas fantastiskas iespējas, kuras palika neizmantotas.

Otrajā puslaikā Grobiņas SC/LFS guva vēl vienus vārtus, kamēr FK Metta savas iespējas izšķērdēja.

0:3 zaudējums izbraukumā.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Ko tur komentēt, guļošos nesit. Paldies visiem, kuri atbalsta un turpina atbalstīt! Bijām pavirši gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Principā teikšu tā, diezgan viegli tikām pie momentiem. Godīgi sakot, arī pretinieks tika, bet viņi mūs kā zaļumballē atsita un aizgāja mājās. Pretinieki bija uzreiz gatavi no pirmajām minūtēm, tā sacīt, nodauzīt un to arī izdarīja. Sist iekšā pie 0:0 vai pie 0:2 ir divas dažādas situācijas. Protams, ka tādas iespējas, kādas bija Correa, varbūt pretiniekam beigās bija tikai Dudu – ātrajam puisim, kurš vislaik aizbēga, bet nevarēja trāpīt pa vārtiem. Varu tikai vēlreiz atkārtot – visur bijām pavirši. Atceramies, ka BFC Daugavpils spēlē bija līdzīgi apstākļi – kaut kur vējš, kaut kur pretinieks skrien agresīvāk virsū. Netaisos gan šodien kritizēt savus spēlētājus, visu izrunājām ģērbtuvē.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris