Andris Riherts: "Abas komandas gribēja uzvarēt, kas ir apsveicami."

Ievietots 26.07.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 1
FK Liepāja

Trešdien, 26. jūlijā, kārtējo čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Liepāja.

Pirmajā puslaikā daudz momentu nebija, taču līdzvērtīgā puslaikā vienīgos vārtus pēc tiešā brīvsitiena guva viesi (0:1).

Otrajā puslaikā mājinieki palielināja apgriezienus un panāca neizšķirtu, kad precīzs bija Šibass.

FK Metta varēja izraut arī uzvaru, tomēr pārceltajā spēlē tika izspēlēts kaujiniecisks neizšķirts 1:1.

Deja vu sajūta ar kausa izcīņas spēli. Kaut kas līdzīgi, šoreiz laikapstākļi nedaudz labāki. Paldies visiem, kuri atnāca un atbalstīja, bija pietiekami aktīvi - tas noteikti palīdz! Neskatoties uz laikapstākļiem, kad noteikti labāk būtu skatīties spēli TV, plus paralēli cits futbols arī par TV bija redzams. Rezultāts 1:1, katrā puslaikā pa vārtiem iesita komandas. Līdzīga spēle pēc momentiem, kaut gan mums bija, iespējams, nedaudz labāki momenti, kā arī mums bija pēdējais moments spēlē, kur Keršys varbūt līdz galam nenorientējās situācijā, kur vārtsargs kļūdījās, turklāt tas bija pēdējās sekundēs. Pārceltajā spēlē ieguvām punktu, kas arī nav slikti. No otras puses tas bija mūsu tiešais konkurents, lai paceltos augstāk tabulā. Viņi neattālinājās, bet arī mēs nepietuvojāmies - status quo. Ja kāda komanda būtu zaudējusi, tas mainītu situāciju turnīra tabulā. Šobrīd tas pastiprina interesi, un drīz atkal būs spēle pret FK Liepāja. Cerams tajā brīdī iesaistīsimies cīņā ar viņiem, lai varētu kāpt augstāk tabulā. Šobrīd no 6. līdz 9. vietai ir saspringta situācija tabulā. Viss var mainīties divās-trīs kārtās. Paldies spēlētājiem par enerģiju un diezgan kvalitatīviem futbola mirkļiem. Ar spēlētāju neatlaidību guvām vārtus - otrā bumba, tātad bijām īpaši fokusēti. Lietus neļāva abām komandām atslābt un deva spēkus, padarīja spēli dzīvāku. Parādījās varbūt brāķis apstrādē, grūtāk bija piespēles spēku aprēķināt, kad atleca bumba pret zemi arī bija citādāk. Tomēr spēlētāji adaptējās, un futbols bija uz abām pusēm. Taktiski tas varbūt nav pareizi, bet abas komandas gribēja uzvarēt, kas ir apsveicami.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris