Vasaras čempionātu sezonu noslēgušas FS Metta meiteņu komandas

Miks Vilkaplāters
Ievietots 29.08.19.

Augusta izskaņā noslēdzies Latvijas meiteņu vasaras čempionāts ar FS Metta komandu dalību.

Meiteņu vasaras čempionātā piedalās FS Metta U-10, U-12 un U-14 komandas, šobrīd čempionātam tuvojoties izskaņai.

Par sacensību līdzšinējām gaitām vairāk lasi ŠEIT

U-12:

FS Metta U-12 meiteņu komanda piedalās Elites grupas grupā, kurā piedalās 6 komandas. Turnīru mettietes noslēdza 4. vietā ar 15 izcīnītajiem punktiem. Līdz bronzas pozīcijām pietrūka divi punkti.

Otrajā spēļu aplī ar 4:1 un 2:1 izcīnītas uzvaras pret attiecīgi FK Dinamo Rīga un Liepājas FS. Tikmēr ar 0:4 un 0:9 zaudējumi piedzīvoti pret FK Olaine un SK Super Nova, kā arī piedzīvots zaudējums 0:5 pret Rīgas FS.

Ar desmit vārtiem sacensībās izcēlusies Paula Dzene, trim – Uma Upīte, divus vārtus guva Sandija Jansone, bet pa vieniem – Sanija Mangule un Karolīna Rošā.

U-14:

Arī FS Metta U-14 komanda startē Elites grupā, turnīru noslēdzot otrajā vietā ar 17 izcīnītajiem punktiem.

Otrajā aplī izcīnīta uzvara 4:1 pret FK Dinamo Rīga, divreiz spēlēts neizšķirti 0:0 un 1:1 pret FK Olaine un FK Olaine, bet piedzīvots zaudējums 2:4 un 0:2 pret Liepājas FS un Rīgas FS.

Ar četriem vārtiem turnīrā izcēlās Linda Kutraite-Mergupe, bet ar trim – Paula Dzene, divus vārtus guva Elizabeta Mineja, bet vienreiz izcēlās – Amēlija Lipšāne, Šeila Šņore un Paula Elīza Sīpola.

U-10:

Vasaras čempionātā piedalās arī FS Metta U-10 komanda, kas aizvada spēles trīs sabraukumos starp desmit komandām.

U-10 meitenēm rezultāti netiek fiksēti turnīra tabulā, bet mūsu meitenes sacentās ar FK Dinamo Rīga, SK Super Nova, SK Imanta, RFK/Baltika, Ilūkstes NSS, Rēzeknes BJSS, Liepājas FS, FK Olaine un Rīgas FS komandām.