Uz Latvijas sieviešu izlasēm izsauktas 9 FS Metta futbolistes

Miks Vilkaplāters
Ievietots 16.04.18.

Aprīļa mēnesī treniņnometni aizvadīs Latvijas sieviešu WU-15, WU-17 un WU-19 izlases, kuru sastāvā ir deviņas mettietes.

Nākamās nedēļas nogalē divu dienu selekcijas treniņnometni aizvadīs Latvijas WU-15 izlase, no 21.-22.aprīlim aizvadot treniņus Rīgā. Tikmēr WU-17 sieviešu izlase 26.aprīlī tiksies vienkopus un aizvadīs trīs treniņus Rīgā, lai gatavotos dalībai UEFA Attīstības turnīrā, kas norisināsies Izraēlā laika periodā no 28. aprīlim līdz 5. maijam, bet laika periodā no 24. līdz 28. aprīlim pulcēsies vienkopus Latvijas WU-19 izlase, lai aizvadītu treniņnometni Rīgā.

Latvijas WU-15 izlases selekcijas treniņnometnē piedalīsies arī četras FS Metta futbolistes  – Katrīna Daņilova, Amēlija Lipšāne, Tīna Zankovska un Laura Viviāna Poiša. 

Uz WU-17 izlases treniņnometni izsauktas arī trīs FS Metta futbolistes  – Laura Siņutkina, Elīza Elizabete Rungule un Nelle Treimane. 

Tikmēr uz Latvijas WU-19 izlases treniņnometni izsauktas divas FS Metta spēlētājas – Linda Kazlauska un Karmena Ketija Pozņiaka.

Novēlam meitenēm veiksmi un izdevušos treniņnometni, kā arī spēles, pārstāvot Latvijas krāsas!