SS Metta U-15 komanda Attīstības grupas čempionātu noslēdz 7. vietā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 31.10.19.

Pēdējo spēli U-15 vecuma Attīstības grupā aizvadījusi SS Metta U-15 komanda.

SS Metta futbolisti pirmo posmu aizvadīja Rietumu grupā, kurā piedalījās 8 komandas. 14 spēlēs mettiešu bilance bija 7 uzvaras, 2 neizšķirti, 5 zaudējumi, kas kopsummā deva 23 punktus.

Diemžēl ar to nebija gana, lai cīnītos par godalgām, par 3 punktiem atpaliekot no Brocēnu NBJSS/Saldus SS. Vārtu attiecība – 51:37.

10 vārtus guva Ernests Kronis, bet 9 – Rojs Bradišonoks, futbolistiem ieņemot 9. un 10. vietu rezultatīvāko spēlētaju sarakstā.

Ar pirmā posma rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT

Mārtiņa Klincāra vadītā komanda otrajā posmā sacentās ar trim Austrumu grupas komandām – Rēzeknes FA/BJSS, Bauskas BJSS/FK Iecava un Sēlijas SS.

Cīņā par 7. – 12. vietu zaļi-baltie izcīnīja 6 uzvaras un guva 46 vārtus sešās spēlēs, pārliecinoši nodrošinot 7. vietu turnīrā.

Otrajā posmā ar 9 vārtiem izcēlās Mārtiņš Saulītis, 5 – Raivis Jurševics, bet ar 4 attiecīgi Ernests Kronis un Niks Ņikita Pisarevs.

Ar otrā posma rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT

Pozitīvi, ka vairāki futbolisti sezonas gaitā pievienojušies arī SS Metta komandas startam U-18 vecuma Meistarības grupas čempionātā.

Noslēgumā SS Metta U-15 komandai 7. vieta! Sveicam ar sezonas noslēgumu un novēlam sekmīgu nākamo sezonu!

U15 Attīstības grupas SS Metta komanda sastāvēja no 2004. un 2005. gadā dzimušo Elites un Regulāro grupu futbolistiem. Sezonas gaitā bieži variējām ar sastāvu, lai regulāru spēļu praksi nodrošinātu pēc iespējas lielākam futbolistu skaitam. Noslēgumā iegūtā 7.vieta noteikti nebija tas, ko gribējām pirms sezonas, tomēr spēles saturs iepriecināja. Neatkarīgi no attiecīgā sastāva uz spēli, futbolisti spēja pieturēties pie METTA spēles filosofijas, izveidoja daudz vārtu gūšanas momentu, kā arī regulāri dominēja bumbas kontrolē un darbībās ar bumbu situācijās 1 pret 1. Gribētu pateikties futbolistiem par parādīto attieksmi un sniegumu laukumā, kā arī vecākiem par līdzjušanu! Turpinām strādāt!Mārtiņš KlincārsSS Metta U-15 komandas galvenais treneris