Seši mettieši Rīgas izlases sastāvā aizvadījuši LFF reģionālo izlašu turnīru U-15 vecuma grupā

Maksims Kirsanovs
Ievietots 27.04.17.

Pagājušās nedēļas nogalē, no 21. līdz 23. aprīlim, 2002. dzimšanas gada jeb U-15 vecuma grupas labākie jaunie futbolisti no visiem Latvijas reģioniem pulcējās LFF mācību un treniņu centrā “Staicele”, aizvadot reģionālo izlašu turnīru.

LFF Futbola akadēmija visa gada garumā treniņos, turnīros, mācību-treniņu spēlēs un talantu skatēs pulcē valsts talantīgākos jaunās paaudzes futbolists no visiem Latvijas reģioniem. Akadēmijas šīs sezonas pasākumos piedalās 2002., 2003., un 2004. dzimšanas gada puiši, no kuriem vecākajiem šis ir pēdējais apmācību gads akadēmijā.

Kā paši pirmie LFF Futbola akadēmijas sezonu atsākuši U-15 vecuma grupas reģionālo izlašu jaunie meistari, kas izspēlēja otro reģionālo izlašu turnīru. Šoreiz FS Metta godu Rīgas reģiona U-15 izlases sastāvā aizstāvēja seši mettieši Kristiāns Ločmelis, Markuss Kruglaužs, Toms Kristiāns Bičevskis, Jēkabs Lagūns, kā arī Toms un Kristaps Pētersoni, kurus ikdienā trenē Jānis Goba. Jāpiebilst, ka Rīgas reģiona U-15 izlasi turnīra laikā vadīja FS Metta treneris Viktors Mazurs.

FF Futbola akadēmijas U-15 vecuma grupas reģionālo izlašu otrā turnīra spēļu rezultāti netika publicēti plašākajai sabiedrībai, jo tie tiek izmantoti tikai un vienīgi LFF Futbola akadēmijas treneru iekšējai zināšanai un darbam. Simboliskās izlases futbolistus ar piemiņas veltēm sveica LFF Futbola akadēmijas galvenais treneris Dainis Kazakevičs, kurā iekļuva arī FS Metta U-15 komandas futbolists Jēkabs Lagūns.

Vairāk par LFF Futbola akadēmijas U-15 vecuma grupas reģionālo izlašu turnīru pieejams: ŠEIT