Latvijas Jaunatnes čempionāta nedēļas apskats

Ievietots 10.04.19.

Latvijas Jaunatnes čempionāts uzņem apgriezienus – pirmās spēles aizvadījušas vairākas FS Metta komandas.

Aizvadītajā nedēļā pirmās spēles Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījušas vairākas FS Metta komandas. Par U-15 komandu startu marta izskaņā jau ziņojām, bet aizvadītajā nedēļā pirmajās cīņās laukumā devās U-13, U-14, U-15, U-16 un U-18 B vecuma komandas.

U-13:

Attīstība:

FS Metta/2006 komanda aizvadījusi savu pirmo spēli Attīstības grupā, savā laukumā uzņemot FK Dinamo Rīga-2. Šajā spēlē izcīnīta pārliecinoša uzvara ar 14:0. Četri vārti šajā spēlē Linardam Itkačam, bet trīs – Rodrigo Kalniņam.

Elite:

Nedēļas nogalē pirmo spēli Elites grupā aizvadījusi arī FS Metta komanda, kas pēdējās minūtēs izrāva neizšķirtu pret FS Jelgava – 2:2. Vārtus šajā spēlē guva Renē Baumanis un Ralfs Pakulis.

U-14:

Latvijas Jaunatnes čempionāta pirmajā spēlē FS Metta U-14 futbolisti Elites grupā uzņēma FK Spartaks/JFC Skonto futbolistus, otrajā puslaikā gūstot trīs bezatbildes vārtus, izcīnot uzvaru ar 3:0. Ar vārtu guvumu izcēlās Edgars Sajenko, Aleksejs Petrovs un Markuss Ardons.

U-15:

Attīstības grupā otro spēli aizvadījusi SS Metta komanda, parādot lielisku komandas garu un atspēlēšanos, izraujot neizšķirtu 4:4 pret Liepājas SS, otrā puslaika gaitā esot iedzinējos ar 1:4. Trīs vārti šajā spēlē Matīsam Mārtiņjēkabam, bet vieni Rojam Bradišonokam.

U-16:

Aizvadītās nedēļas vidū pirmo spēli Elites grupā aizvadīja aizvadītā gada čempioni – 2003. gadā dzimušie futbolisti, viesojoties pie BFC Daugavpils. Nesekmīgs izvērtās pirmais puslaiks, nonākot iedzinējos ar 0:3, lai gan atspēlēšanās tika uzsākta, izlieto sasmelt neizdevās – 2:3.  Pa vārtiem Artjomam Puzirevskim un Daniilam Činajevam.

U-18 B:

Nedēļas vidū pirmo spēli aizvadījusi arī SS Metta U-18 komanda, Meistarības grupā spēkojoties ar Valmiera Glass ViA futbolistiem. Spēles laikā ilgi rezultāts turējās neizšķirti 2:2, bet izskaņā divus vārtu guva valmierieši, izcīnot uzvaru ar 4:2. Vārtus šajā spēlē guva Toms Pētersons un Kristofers Kravčenko.

FS Metta/Rīga komanda šogad spēlē Elites grupā, kur 18 komadas dalās divās apakšgrupās pa 9 katrā, bet FS Metta/2006 spēlē Attīstības grupā, kur kopā spēlē 37 komandas četros reģionos. Šogad tas ir pirmais gads, kad 2006. gadā dzimušie futbolisti spēlēs futbolu 11 pret 11, bet pagājušajā gadā vairāki mūsu puiši jau izmēģināja savus spēkus lielajā futbolā pie gadu vecākiem. Ar ko vēl interesants šis gads? Šogad sākas Rīgas reģiona izlase, selekcijas treniņi, Talantu skates un reģionālais turnīrs. Viennozīmīgi šī būs ļoti interesanta sezona mums visiem, vajadzēs ļoti lielu izturību, katru spēli būs nepieciešams rādīt raksturu un mūsu labāko sniegumu, spēles saturu. Katru spēli centīsimies dominēt laukumā un ar katru spēli mums vajadzēs progresēt, attīstīties un pilnveidoties, pielietot spēlēs visas mūsu prasmes un izmantot praktiski nianses, kuras gatavojam treniņos.Romāns KvačovsFS Metta U-13 komandas treneris Šogad U-18 Latvijas Jaunatnes Čempionātā Meistarības grupā ir 11 komandas un gaidāmas daudz spēles, kas salīdzinājumā ar pagājušo gadu, kad komandas atkrita pirms un čempionāta laikā, radot garus pārtraukumus starp spēlēm, ļaus puišiem gūt neatsveramo spēļu pieredzi. Tas, savukārt, dod iespējas attīstīt savas futbola prasmes vēl vairāk, lai izbaudītu futbolu pilnā apmērā. Ar puišiem izrunājām gan kopā, gan atsevišķi sezonas mērķus, un centīsimies tos īstenot pēc labākās sirdsapziņas. Galvenais ir process, un, ja būsim uzticīgi tam, tad beigās būs pozitīvs rezultāts. Personīgi man paveicies ar puišiem, kā arī jāsaka paldies futbola skolas treneriem, kuri ir iepriekšējos gadus ar puišiem strādājuši un devuši viņiem teicamas zināšanas un sagatavojuši par spējīgiem jaunajiem futbolistiemArtūrs ZālītisSS Metta U-18 komandas treneris