Latvijas Jaunatnes čempionāta nedēļas apskats

Miks Vilkaplāters
Ievietots 24.09.19.

Latvijas Jaunatnes čempionātā vairākas spēles aizvadījušas FS Metta komandas.

Latvijas Jaunatnes čempionātā vairākas spēles aizvadījušas FS Metta komandas.

Augusta pēdējās dienās un septembra pirmajā nedeļā Latvijas Jaunatnes čempionātā spēles aizvadījušas vairākas FS Metta komandas.

Turnīra ietvaros pagājušajā nedēļā laukumā devās U-13, U-14, U-15 un U-18B vecuma komandas.

U-13:

Elite:

Pirmo spēli cīņā par 1. – 6. vietu aizvadījusi Romāna Kvačova vadītā FS Metta U-13 komanda, kas savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar SK Super Nova. Vienīgos vārtus guva Dilans Mihejevs.

  • Zaļi-baltie pēc otrā posma pirmās spēles ierindojas otrajā vietā ar 11 puntkiem, par diviem atpaliekot no BFC Daugavpils.

U-14:

Aizvadītajā trešdienā trešo spēli cīņā par 1. – 4. vietu aizvadīja Andreja Gluščuka vadītā FS Metta U-14 komanda, mājās ar 1:1 cīnoties neizšķirti ar līderi BFC Daugavpils. Vārtus guva komandas kapteinis Alans Kangars.

  • Mettieši šobrīd ieņem 4. vietu ar 17 spēlēs izcīnītajiem 28 punktiem. Par punktu priekšā ir Rīgas FS futbolisti.

U-15:

Attīstība:

Cīņu par 7. līdz 12. vietu Attīstības grupā turpina Mārtiņa Klincāra vadītā SS Metta U-15 komanda, kas, otro reizi pēc kārtas gūstot 7 vārtus, mājās pārliecinoši ar 7:2 pārspēja Bauskas BJSS/FK Iecava futbolistus.

Šajā spēlē ar diviem vārtiem izcēlās Niks Ņikita Pisarevs, ar vieniem – Markuss Kalniņš Kārlis Patriks Lībietis, Raivis Jurševičs un Ernests Kronis, bet reizi bumbu savos vārtos raidīja pretinieki.

  • Mettieši ar 15 punktiem ieņem otro vietu otrajā posmā, par 3 punktiem atpaliekot no Jūrmalas SS, bet aizvadot par 4 spēlēm mazāk nekā jūrmalnieki.

Elite:

Jāna Gobas vadītā FS Metta U-15 komanda cīnījusies neizšķirti savā trešajā spēlē par 1. līdz 4. vietu. Mettieši viesos izspēlēja 1:1 neizšķirtu ar Liepājas FS – vienīgos vārtus guva Dario Šits.

  • Pēc neizšķirta aizvadītajā spēlē zaļi-baltie joprojām ieņem otro pozīciju – tikpat punkti ir arī aizvadītās nedēļas pretiniekiem.

U-18B:

Meistarības grupā kārtējo spēli aizvadījusi SS Metta U-18 komanda, viesos ar 0:2 piekāpjoties FS Jelgava.

  • Artūra Zālīša vadītā komanda ieņem otro vietu turnīra tabulā ar 28 izcīnītajiem punktiem 15 aizvadītajās spēlēs.
  • Otrajā vietā rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ierindojas Kristofers Kravčenko ar 12 gūtajiem vārtiem.