FS Metta U-18 komanda sezonas noslēdzošajā spēlē izcīna uzvaru Tukumā

Ievietots 01.11.19.

Pēdējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

0 - 1

Ceturtdien, 31. oktobrī, savu pēdējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonā aizvadīja mūsu U-18 komanda, Tukumā viesojoties pie vietējā FK Tukums 2000/TSS.

Pirmajā savstarpējā spēlē uzvaru ar 4:0 izcīnīja mettieši, un arī šo spēli uzsāka aktīvi, vairāk kontrolējot bumbu un veidojot pozicionālus uzbrukumus.

Drēgnajā laikā gan neizdevās gūt vārtus – pietrūka precizitātes laukuma noslēdzošajā trešdaļā vai uzbrukuma noslēgšanā.

Arī otrajā puslaikā viesi saglabāja iniciatīvu un centās uzlauzt pretinieku aizsardzību ar īsām piespēlēm.

Spēles rezultāts tika atklāts vien 64. minūtē, kad ar precīzu sitienu izcēlās Oskars Vientiess – 1:0!

Kā vēlāk izrādījās, tie bija vienīgie vārti šajā spēlē – izskaņā komandas apmainījās ar vairākiem brīdinājumiem, taču rezultāts vairs nemainījās.

Uzvara noslēdzošajā spēlē, sezonu noslēdzot uz pozitīvas nots!