FS Metta U-15 komanda Elites grupas čempionātā izcīna 2. vietu

Miks Vilkaplāters
Ievietots 31.10.19.

Pēdējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījuši FS Metta U-15 komandas futbolisti.

FS Metta futbolisti pirmajā posmā aizvadīja 14 spēles, kurās izcīnītas 8 uzvaras, bet 6 reizes spēlēts neizšķirti. 30 izcīnītie punkti nodrošināja pirmo vietu un ļāva turpināt cīņu par 1. līdz 4. vietu.

Pirmajā posmā mettiešu vārtu attiecība bija – 38:10, no kuriem 15 vārtus guva Dario Šits, divpadsmit pievienoja Bruno Melnis, abiem ierindojoties rezultatīvāko spēlētāju  saraksta pirmajā vietā.

Ar pirmā posma rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT

Jāņa Gobas vadītā komanda otrajā posmā sacentās ar pārējām Top 4 komandām – FK Spartaks/JFC Skonto, Liepājas FS un Rīgas FS.

Finālgrupā mettieši cīnījās mainīgām sekmēm, savu likteni atliekot uz noslēdzošo spēli pret Liepājas FS. Uzvaras gadījumā tiktu izcīnīta otrā vieta, pie cita scenārija paliktu ceturtie.

Izšķirošajā spēlē divreiz izdevās atspēlēties un beigās izraut uzvaru ar 3:2! FS Metta komanda līdz ar to nodrošināja sudraba godalgas Elites grupas čempionātā!

Ar otrā posma rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT

Apsveicam visus iesaistītos ar sekmīgo sezonas noslēgumu!

Paldies visiem par šo sezonu un diviem gadiem, ko esam pavadījuši kopā, plecu pie pleca, ar 2004. gadā dzimušajiem. Šī sezona noteikti bija ļoti interesanta un emocijām bagāta. Iesākām gadu diezgan veiksmīgi, un jau sagatavošanās periodā bija redzams, ka spēlētāji ir ļoti motivēti un ka gribasspēks ir nostādīts, lai cīnītos par augstākajām vietām Latvijas Čempionātā. Tomēr mums visiem jāsaprot, ka tas nav pats primārais, bet gan katra spēlētāja individuālā attīstība komandas kontekstā ir viens no svarīgākajiem faktoriem, lai spēlētājs, pārejot nākamajā posmā, spēj konkurēt ar citiem vienaudžiem un atsevišķi puiši pat ar vecākiem futbolistiem. Uz to var skatīties dažādi, taču viens no rādītājiem, mūsu kluba skatījumā, ir atklāts un intensīvs futbols, ko demonstrējām, neskatoties uz problēmām, kuras radās saistībā ar sastāvu. Ļoti ceru, ka katrs no puišiem, ejot tālāk futbola ceļā, varēs, ko paņemt līdzi, un pieredze, kura ir gūta, ir vairāk pozitīva nekā negatīva. Rūgtums noteikti paliek par neizcīnīto 1. vietu, taču uzskatu, ka rezultāts nav slikts un visas lielās uzvaras vēl ir priekšā. Paldies vēlreiz visiem, kuri iesaistās ikdienā spēlētāju izglītošanā!.Jānis GobaFS Metta U-15 komandas galvenais treneris