FS Metta U-14 komanda "Riga City Cup" noslēdz 5. vietā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 16.02.20.

“Riga City Cup” turnīru aizvadījusi FS Metta 2006. gadā dzimušo futbolistu komanda.

15. un 16. februārī, Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās “Riga City Cup” turnīrs, kurā piedalījās 10 komandas, kuru vidū bija arī FS Metta U-14 (2006. gadā dzimušie futbolisti) komanda.

Jāņa Gobas vadītā komanda tika ielozēta grupā ar pašmāju FS Jelgava, igauņu FC Tiigrid, kā arī leišu BFA Vilnius un FK Garliava.

Turnīru mettieši iesāka ar 4:0 un 2:0 uzvarām pret FC Tiigrid un FK Garliava. Šajās spēlēs ar diviem vārtiem izcēlās Ralfs Pakulis, bet pa reizei Klāvs Jēkabsons, Kristers Rams, Hugo Jesse un Renē Baumanis.

Diemžēl noslēdzošajās divās grupas spēlēs piedzīvoti zaudējumi – 1:2 pret BFA Vilnius (vārti Klāvs Jēkabsons) un 0:4 pret FS Jelgava.

Grupu turnīrā piedzīvotie zaudējumi liedza cīnīties par medaļām, un mazajā pusfinālā mettieši pēc 0:0 pamatlaikā 11 metru soda sitienu sērijā ar 2:1 pārspēja Rīgas FS.

Tas nozīmēja spēli par 5. vietu, kurā FS Metta komanda tikās ar leišu FK Paņevežys. Spēles pamatlaiks vēlreiz noslēdzās neizšķirti (šoreiz 1:1, vārti Sergejs Motiļs) un arī šoreiz izcīnīta uzvara pendelēs – 5:4.

Vēlam mūsu puišiem turpmākas sekmes treniņos un spēlēs!