FS Metta U-14 komanda izcīna sudraba godalgas "Riga Cup" turnīrā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 26.01.20.

Nedēļas nogalē FS Metta U-14 komanda aizvadījusi “Riga Cup” turnīru.

Laika posmā no 24. līdz 26. janvārim starptautiskajā Elites turnīrā “Riga Cup” piedalījās FS Metta U-14 vecuma komanda (2006. gadā dzimušie futbolisti).

Jāņa Gobas vadītā komanda tika ielozēta D apakšgrupā, grupas pirmajā spēlē ar 6:0 pārspējot norvēģu NF Adacemy West. 

Atklāšanas spēlē divi vārti Kristeram Ramam, vieni Rodrigo Kalniņam, Viestardam Hibšmanim, Ralfam Pakulim un Sergejam Motiļam.

Otrajā spēlē pretī stājās zviedru Jarlabergs IF, kurus izdevās pārspēt ar 4:1 (vārti – Kristers Rams, Sergejs Motiļs, Rodrigo Kalniņš un Viestards Hibšmanis).

Grupas noslēdzošajā spēlē uzvar pret somu FC Honka ar 2:0 (ar vārtiem izcēlās Kristers Rams un Renē Baumanis) , kas ļāva triumfēt grupā un iekļūt četru labāko komandu pulkā..

Turnīra pusfinālā mettieši sacentās ar ukraiņu DJUŠR Lutsk – spēles pamatlaiks, vārtus gūstot Rodrigo Kalniņam, noslēdzās neizšķirti 1:1, bet pēcspēles soda sitienos zaļi-baltie bija pārāki ar 3:2.

Svētdien no rīta spēlē par 1. vietu mūsu futbolisti cīnījās ar Sanktpēterburgas Zenit, kurā lielāko spēles daļu zaļi-baltajiem piederēja neliels pārsvars, tomēr 45. minūtē ielaistie vārti salauza spēles gaitu un beigās zaudējums ar 0:3.

Detalizētāka informācija par turnīru pieejama ŠEIT

Apsveicam komandu ar otro vietu un vēlam turpmākos panākumus!

Esam labi pastrādājuši, un jaunieši ir atvēruši sev jaunas robežas savai attīstībai un ticībai priekšdienām. Futbols ir komplekss sporta veids, kurā mums noteikti izdosies sevi pārvarēt jaunās situācijās, kurās iepriekš sevi nemaz nesaredzējām. Tagad vēl un vēl jāturpina darbs pie kvalitātes un apjoma, kas dos augstvērtīgu rezultātu. Paldies pretiniekiem par šoreiz gandrīz visās spēlēs izrādīto pretestību. Paldies visiem par atbalstu !Jānis GobaFS Metta U-14 komandas galvenais treneris