FS Metta U-14 komanda "Ateitis Cup" noslēdz bez zaudējumiem pamatlaikā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 03.11.19.

Nedēļas nogalē “Ateitis Cup” turnīru aizvadījusi FS Metta U-14 vecuma komanda.

Laika posmā no 1. līdz 3. novembrim FS Metta U-14 komanda piedalījās “Ateitis Cup” turnīrā Lietuvā.

Atgādinām, ka iepriekšējās nedēļās turnīrā piedalījās mettiešu U-11, U-12 un U-13 komandas.

Zaļi-baltie tika ielozēti F apakšgrupā kopā ar FC Alliance no Igaunijas, baltkrievu FSHM Minsk, kā arī pašmāju BFC Daugavpils.

Vispirms FS Metta futbolisti cīnījās neizšķirti 0:0 ar igauņu vienību, kam sekoja 1:0 uzvara pret BFC Daugavpils. Otrajā spēlē ar vienīgajiem vārtiem izcēlās Roberts Laurovs.

Grupas noslēdzošajā spēlē pret FSHM Minsk tika izcīnīta uzvara ar 1:0 (vienīgos vārtus guva Markuss Boris), kas neļāva izcīnīt pirmo vietu grupā.

Interesanti, ka šoreiz mettiešus no cīņas par medaļām atturēja grupas spēlēs nopelnītais brīdinājums, jo citi kritēriji, lai noteiktu 1. vietu grupā, bija identiski ar FC Alliance.

Otrajā apakšgrupā pirmo spēli FS Metta futbolisti iesāka ar minimālu uzvaru 1:0 pret FM Vilnius (vārti Aleksejam Petrovam), bet otrajā spēlē cīnījās neizšķirti ar BE1 National Football Academy.

Vēl interesantāk – otrajā posmā mettieši ierindojās 1. vietā apakšgrupā, jo vairāk brīdinājumu bija tieši leišu National FA.

Tas nozīmēja cīņu par 7. vietu ar FC Minsk, šajā spēlē pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu 2:2 (vārtus guva – Alans Kangars un Linards Liepiņš), tomēr pēcspēles soda sitienos piedzīvots zaudējums ar 2:4.

Noslēgumā Andreja Gluščuka vadītajai komandai neviena zaudējuma pamatlaikā, bet 8. vieta divdesmit četru komandu konkurencē.

Novēlam mūsu futbolistiem gūto pieredzi pārvērst nākotnes panākumos!