FS Metta U-13 komanda neielaiž vārtus un izcīna zeltu "Riga City Cup"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 23.02.20.

“Riga City Cup” turnīru aizvadījusi FS Metta 2007. gadā dzimušo futbolistu komanda.

Šīs nedēļas nogalē Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās “Riga City Cup” turnīrs, kurā piedalījās 10 komandas, tai skaitā FS Metta U-13 komanda (2007. gadā dzimušie futbolisti).

Romāna Kvačova un Raivja Andžāna vadītā komanda tika ielozēta A grupā ar pašmāju FS Jelgava un FK Baltika, igauņu Viimsi MRJK, kā arī leišu FA Panevežys.

Turnīru mettieši iesāka ar 4:0 un 2:0 uzvarām pret FS Jelgava un FA Paņevežys. Šajās spēlēs ar trim vārtiem izcēlās Krists Komorovskis, bet pa reizei precīzi bija Krists Komorovskis, Gundars Smilškalns un Lenards Bērziņš.

Noslēdzošajās divās grupas spēlēs tika izcīnītas vēl divas uzvaras – 2:0 pret FK Baltika (vārti – Smilškalns un Komorovskis) un 12:0 pret igauņu Viimsi MRJK.

Šajā spēlē ar trim vārtiem izcēlās Krists Komorovskis un Kristaps Kravalis, divreiz precīzs bija Rūdolfs Kļavinskis, bet pa reizei Kristaps Mosāns, Lenards Bērziņš, Toms Svētiņš un Gundars Smilškalns.

Grupu turnīrā izcīnītā 1. vieta nozīmēja cīņu pusfinālā pret B grupas 2. vietu Geležinis vilkas, kurā tika nodrošināta pārliecinoša uzvara ar 4:0 un vieta finālā (2 vārti – Mosāns, vieni – Kļavinskis un Komorovskis)

Finālā FS Metta komanda tikās ar Rīgas FS futbolistiem, arī savā sestajā spēlē vārtu neielaižot un, pateicoties Kristapa Kravaļa un Rūdolfa Kļavinska gūtajiem vārtiem, izcīnot uzvaru ar 2:0!

Turnīra laikā nezaudējām nevienu spēli un neielaidām nevienus vārtus - rezultāts ir visas komandas nopelns. Ļoti iepriecināja mūsu komandas spēles kvalitāte, bumbas kontrole, spēle 1 pret 1 uzbrukumā un aizsardzībā, lēmuma pieņemšanas ātrums, kā arī tehniskais izpildījums. Bija novērojama augsta disciplīna un koncentrēšanās visa turnīra gaitā. Patika, ka tehniski-taktiskās lietas, kuras mēs gatavojam treniņos, arī izmantojām spēlēs, un tas mums labi sanāca. Liels paldies puišiem par spēli, paldies vecākiem par atbalstu, apsveicu visus ar šo uzvaru!Romāns KvačovsFS Metta U-13 galvenais treneris

Apsveicam ar sekmīgo turnīru un vēlam turpmākās sekmes treniņos un spēlēs!