FS Metta U-12 komanda izcīna 7. vietu "Ateitis Cup" turnīrā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 20.10.19.

Nedēļas nogalē “Ateitis Cup” turnīru aizvadījusi FS Metta U-12 vecuma komanda.

Laika posmā no 18. līdz 20. oktobrim Lietuvā norisinājās “Ateitis Cup” turnīrs, kurā šonedēļ savā starpā sacentās 2007. gadā dzimušo komandas. Turnīrā dalībnieku pulkā bija arī FS Metta U-12 komanda.

Mettieši tika ielozēti B apakšgrupā kopā ar Avangard Kursk no Krievijas, baltkrievu BATE, kā arī leišu FA Paņevežys.

Vispirms FS Metta futbolisti cīnījās neizšķirti 0:0 pret Avangard Kursk, kam sekoja pārliecinoša uzvara pret FA Paņevežys ar 7:0.

Šajā spēlē ar trim vārtiem izcēlās Kristaps Mosāns, bet pa reizei precīzi bija Krists Komorovskis, Pēteris Palameiks, Rūdolfs Kļavinskis un Kristaps Kravalis.

Grupas noslēdzošajā spēlē izspēlēts neizšķirts 1:1 pret BATE, kas nodrošināja pirmo vietu grupā un cīņu par medaļām. Vienīgie vārti Kristam Komorovskim.

Otro posmu zaļi-baltie iesāka ar 1/4 fināla spēli pret ukraiņu Dynamo Kiev, kurā diemžēl nācās piedzīvot zaudējumu ar 0:2.

Zaudējums 1/4 finālā nozīmēja cīņu par 5. – 8. vietu, mazajā pusfinālā tiekoties ar FK Minsk un piedzīvojot zaudējumu ar 1:3 (vienīgie vārti Kristapam Kravalim).

Pēdējā noslēdzošajā spēlē par 7. vietu mettieši spēles pamatlaikā cīnījas neizšķirti 1:1 (vārtus guva Emīls Sprukts), bet pēcspēles soda sitienos pārspēja baltkrievu FC Dynamo Brest.

Noslēgumā Romāna Kvačova un Jāņa Riherta vadītajai komandai 7. vieta trīsdesmit divu komandu konkurencē.

Apsveicam futbolistus un trenerus ar startu turnīrā un vēlam sekmes turpmākajā futbola ceļā!