FS Metta U-11 vecuma komanda aizvadījusi "Ateitis Cup" turnīru

Miks Vilkaplāters
Ievietots 14.10.19.

Aizvadītās nedēļas nogalē “Ateitis Cup” turnīrā piedalījās FS Metta U-11 vecuma komanda.

No 10. – 13. oktobrim Lietuvā norisinājās “Ateitis Cup” turnīrs, kurā tradicionāli piedalās arī FS Metta komandas. Šoreiz savā starpā turnīra ietvaros sacentās 2008. gadā dzimušo futbolistu komandas.

Mettieši tika ielozēti C apakšgrupā kopā ar Dynamo Kiev, baltkrievu Minsk-2, kā arī leišu FK Banga un BE-1 National Football Academy.

Vispirms FS Metta futbolisti spēles otrajā puslaikā ielaida vārtus un ar 0:1 piekāpās grupas favorītei Dynamo Kiev, kam sekoja spēles izskaņā piedzīvots zaudējums pret FK Banga ar 2:3.

Arī trešajā spēlē uzvaru izcīnīt neizdevās, piekāpjoties Minsk-2 ar 0:1, bet noslēdzošajā grupas spēlē ar 1:0 pārspēta tika BE-1 NFA komanda.

Spēlē pret FK Banga divi vārti Ļevam Alencinovičam, bet pret otru leišu komandu vienīgie vārti Gustavam Baltavičam.

Otrajā posmā zaļi-baltajiem līdz ar to bija jāturpina cīņa par 25. – 32. vietu, kuru izdevās iesākt ar 4:0 uzvaru pār gruzīnu Dinamo Martvili, kam sekoja 3:1 panākums pret klubu no Maskavas – Devjatka.

Šajās spēlēs ar diviem vārtiem izcēlās Ļevs Alencinovičs un Olivers Dzenītis, bet pa reizei precīzi bija Gustavs Baltavičs, Enriko Gauračs un Matīss Kipļuks.

Pēdējā turnīra spēlē par 25. vietu mettieši spēles pamatlaikā cīnījas neizšķirti 0:0, bet pēcspēles soda sitienos pārspēja leišu Geležinis Vilkas.

Noslēgumā Romāna Kvačova un Jāņa Riherta vadītajai komandai 25. vieta trīsdesmit astoņu komandu konkurencē.

Titula foto: Andris Kozlovskis