FS Metta U-10 un U-11 komandas aizvadījušas "BP Volkswagen Cup" turnīru

Miks Vilkaplāters
Ievietots 16.08.22.

Zviedrijā trīs dienu turnīru aizvadījušas FS Metta U-10 un U-11 vecuma komandas.

Laika posmā no 12. līdz 14. augustam Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā norisinājās Elites jauniešu turnīrs “BP Volkswagen Cup”.

FS Metta komandas šajā turnīrā piedalās jau kopš 2012. gada (ierobežojumu dēļ izlaista dalība turnīrā 2020. un 2021. gada sezonās), un šogad starptautiskajās sacensībās piedalījās mūsu akadēmijas U-10 un U-11 vecuma komandas.

U-10:

FS Metta 2012. gadā dzimušo futbolistu komanda turnīru iesāka ar rezultatīvu zaudējumu 3:5 pret Brommapojkarna IF. Vārtus šajā spēlē guva Ralfs Gulbis, Roberts Šūba un Egerts Brigmanis.

Turnīra otrajā dienā zaļi-baltie izcīnīja pārliecinošas uzvaras 9:1 un 7:0 pret NextNorway un Täby FK, kam gan sekoja 2:4 zaudējums pret somu PPJ.

Šajās spēlēs četrus vārtus guva Emīls Takanbekovs, Roberts Šūba un Ralfs Gulbis, trīs vārtus pievienoja Kristers Pieķis, bet vienus vārtus guva Ernests Garosa, Ernests Bērzkalns un Heinrihs Latkovskis.

Noslēdzošajā dienā FS Metta futbolisti ar 11:0 pārspēja PK-35, bet turnīru noslēdza ar 4:1 uzvaru pret Brommapojkarna IF-2.

Trešajā dienā piecus vārtus guva Ralfs Gulbis, četrus pievienoja Egerts Brigmanis, bet trīs reizes precīzs bija Emīls Takanbekovs.

Pa vieniem vārtiem pēdējās divās spēlēs Ernestam Garosam, Filipam Vildem un Robertam Šūbam.

Noslēgumā Ivara Gaiļa trenētajai komandai 5. vieta turnīrā!

U-11:

FS Metta 2011. gadā dzimušo futbolistu komanda pirmajā dienā ar 2:7 piekāpās PK-35 komandai, vārtus gūstot Paulam Brantam un Markam Zanderam.

Diemžēl otrajā dienā zaļi-baltie palika bez uzvaras – ar 0:11 tika piedzīvots zaudējums pret Brommapojkarna IF, bet ar 3:4 un 3:11 pret attiecīgi Lindigo un Malmo FF vienībām.

Šajās spēlēs trīs vārtus guva Pauls Brants, bet pa vieniem vārtiem guva Ernests Tomkus, Rolands Rācenis un Armands Kažemaks.

Trešās dienas ievadā Vladimira Cīmaņa vadītā komanda cīnījās 5:5 pret Atletico Goteborg, kā arī ar 8:1 pieveica Trelleborg vienību.

Pirmajā spēlē divus vārtus guva Pauls Brants, bet vienus pievienoja Klāvs Romanovskis, Ernests Tomkus un Marks Zanders.

Tikmēr uzvarā četrus vārtus guva Marks Zanders, bet vienus pievienoja Markuss Skadiņš, Ernests Tomkus, Pauls Brants un Armands Kažemaks.

Novēlam jaunajiem futbolistiem veiksmīgu turpmāko attīstības posmu!