FS Metta komandas aizvadījušas pārbaudes spēļu tūri Zviedrijā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 12.03.18.

Pagājušās nedēļas nogalē Stokholmā vairākas pārbaudes spēles pret vietējo klubu akadēmijām aizvadījušas FS Metta komandas.

Laika posmā no 9. – 11.martam Zviedrijas galvaspilsētā Stokhomā trīs FS Metta komandas aizvadījušas nelielu pārbaudes spēļu tūri pret vietējām akadēmijas komandām. FS Metta U-11, U-12 un U-15 komandas trijās dienās aizvadīja trīs pārbaudes spēles pret tādām vadošajām zviedru akadēmijas komandām kā Hammarby IF, Djurgårdens IF un AIK.

  • FS Metta U-11 futbolisti aizvadīja divas pārbaudes spēles pret Hammarby IF vienaudžiem, izcīnot uzvaru ar 4:1 un otrajā spēlē piedzīvojot zaudējumu ar 2:4, kamēr savā trešajā spēlē ar 4:1 tika pārspēts Djurgardens IF.
  • FS Metta U-12 komanda arī divreiz spēkojās pret Hammarby IF, abās pārliecinoši izcīnot uzvaru ar attiecīgi 8:1 un 6:0, kā arī rezultatīvā cīņā pārspējot Djurgardens IF ar 5:3.
  • Tikmēr FS Metta U-15 futbolistiem pretī stājās gadu vecāki puiši. Dueļos pret Djurgardens IF U-16 komandu mettieši izcīnīja uzvaru 3:0, kamēr aizraujošās cīņās ar 2:3 nācās atzīt Hammarby IF un AIK U-16 futbolistu pārākumu.

Mūsu Twitter kontā iespējams arī noskatīties Lūkasa Vapnes skaisto vārtu guvumu pret AIK komandu. Lai to izdarītu, spied ŠEIT