FS Metta komanda izcīna zelta godalgas U-13 vecuma Elites grupā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 25.10.19.

Pēdējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījuši FS Metta U-13 komandas futbolisti.

FS Metta futbolisti pirmajā posmā aizvadīja 16 spēles, kurās izcīnīja 12 uzvaras, divreiz cīnījās neizšķirti, kā arī piedzīvoja divus zaudējumus. 38 izcīnītie punkti par diviem punktiem ļāva apsteigt SK Babīte, kā arī nodrošināt pirmo vietu un drošu iekļūšanu otrajā posmā par 1. līdz 6. vietu.

Pirmajā posmā mettiešu vārtu attiecība bija – 51:9, no kuriem 13 vārtus guva Sergejs Motiļs, deviņus pievienoja Viestards Hibšmanis, bet Ralfs Pakulis izcēlās ar 7 precīziem sitieniem. Visi trīs futbolisti ierindojās rezultatīvāko spēlētāju saraksta Top 10.

Ar pirmā posma rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT

Romāna Kvačova vadītā komanda otrajā posmā sacentās ar otras apakšgrupas trim spēcīgākajām vienībām – BFC Daugavpils, SK Super Nova un JDFS Alberts.

Otrajā posmā zaļi-baltie līdzi ņēma trīs uzvaras un vienu neizšķirtu savstarpējās spēlēs ar FK Tukums 2000/TSS un SK Babīte.

Finālgrupas pirmajās divās spēlēs mettieši cīnījās neizšķirti pret SK Super Nova un BFC Daugavpils, bet turpinājumā sekoja četras uzvaras pēc kārtas, kas ļāva nodrošināt uzvaru čempionātā!

Triumfs tika nodrošināts noslēdzošajā spēlē pret JDFS Alberts, kurā mūsu futbolisti izcīnīja uzvaru ar 6:0!

Ar otrā posma rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT

FS Metta komandai ZELTS Elites grupas čempionātā! Apsveicam trenerus un futbolistus ar veiksmīgo sezonas noslēgumu!

Šogad U-13 vecuma futbolisti jeb 2006. gadā dzimušie puiši oficiāli uzsāka dalību lielajā futbolā, pārejot no 8 pret 8 uz 11 pret 11 futbolu. Uzskatu, ka šī pāreja mums izdevās ļoti veiksmīgi - pagājušajā gadā nedaudz pietrūka, lai kļūtu par LFF kausa ieguvējiem futbolā 8:8, bet šogad izdevās kļūt par U-13 vecuma Elites grupas čempioniem! Sanāca ļoti interesanta sezona, kurā bija gan zaudējumi, gan neizšķirti un, protams, vairākas uzvaras, tai skaitā pārliecinoši panākumi ar saturīgu un skaistu spēli mūsu izpildījumā. Uzbrūkošais futbols, kurā mēs cenšamies dominēt katrā spēlē, neatkarīgi no pretinieka, mums palīdzēja progresēt no spēles uz spēli. Liels prieks par komandu, tiešām prieks skatīties, kā komanda aug, progresē, attīstās fiziski, tehniski un taktiski! Dubults prieks par to, ka šogad mums izdevās uzvarēt gan U-13 vecuma Elites, gan Attīstības grupā. Gribu apsveikt ar šo lielisko panākumu visu FS Metta kolektīvu - trenerus, administratīvos darbiniekus, vadību. Liels paldies arī puišiem par profesionālo attieksmi pret treniņprocesu, gatavošanos spēlēm, fantastisko koncentrēšanos, pašatdevi un par centību gan futbola laukumā, gan ārpus tā! Tāpat liels paldies vecākiem par atbalstu un ticību! Vēlreiz apsveicu visus ar šo panākumu - TĀ TURPINĀT!Romāns KvačovsFS Metta U-13 komandas galvenais treneris