FS Metta bērnu un jauniešu komandas aizvadījušas kārtējās pārbaudes spēles

Miks Vilkaplāters
Ievietots 08.03.20.

FS Metta bērnu un jauniešu komandas turpina gatavoties gaidāmajai sezonai.

Kopš februāra vidus vairākas pārbaudes spēles aizvadījušas FS Metta jauniešu komandas.

U-12:

FS Metta/Rīga aizvadījusi pārbaudes spēli pret JDFS Alberts, izcīnot uzvaru ar 14:2. Ar 4 vārtiem izcēlās Jēkabs Vītiņš, trīs reizes precīzs bija Tomass Andersons.

Divi vārti Tomam Sarmam, bet pa reizei šajā spēlē izcēlās Ansis Vītiņš, Ralfs Zemītis, Mihails Kozlovcevs, Ļevs Alencinovičs un Enriko Gauračs.

U-13:

SS Metta komanda ar 7:2 izcīnīja uzvaru pret JDFS Alberts (3 vārti – Daniels Gapliks, bet vienus vārtus guva Ričards Laurovs, Gustavs Viziņš un Vladislavs Stremovskis)

FS Metta/2007 komanda tikmēr aizvadītās nedēļas nogalē devās uz Cēsīm, tiekoties ar vietējo Vidzemes FC, izcīnot uzvaru ar 7:0.

Šajā spēlē divi vārti Dāvidam Abramovam, bet pa vieniem – Adrianam Gribovičam, Oskaram Likas, Arnim Bandeniekam, Mihailam Ostapovam un Robertam Putānam.

Pārbaudes spēli aizvadījusi arī FS Metta/Rīga komanda ar 23:0 pārspējot citu Elites grupas komandu Futbola Parks.

U-14:

Februāra noslēdzošajās dienās pārbaudes spēli pret gadus vecāko FK Jelgava aizvadīja FS Metta/Rīga komanda, izcīnot minimālu uzvaru ar 2:1 (abi vārti Renē Baumanis).

Tikmēr Cēsīs pārbaudes spēli ar Vidzeme FC vienaudžiem aizvadīja FS Metta/2006 komanda, izcīnot uzvaru ar 9:0.

Šajā spēlē trīs vārti Ņikitam Kensminam, divi – Kristoferam Švedam un Aleksim Bizikam, bet reizi precīzi bija Frančesko Ģirģens un Roberts Šišļakovs.

U-15:

Arī FS Metta/2005 komanda aizvadītajā laika posmā aizvadījusi pārbaudes spēli ar JDFS Alberts vienaudžiem, šoreiz piedzīvojot zaudējumu ar 1:5 (vārti – Niks Pisarevs).

Tikmēr 7. martā FS Metta/2005 futbolisti devās uz Cēsīm, kur pārbaudes spēlē ar 1:0 pārspēja Vidzemes FC (vārti – Ivans Smirnovs).

U-16:

Gatavošanos sezonai arī turpina FS Metta U-16 komanda (2004. un 2005. gadā dzimušie futbolisti), kas rezultatīvā cīņā pārspēja SK Babīte futbolistus.

Vārtus šajā spēlē guva Jēkabs Šusts, Emīls Aizpurietis, Kristaps Grabovskis un Alans Kangars.

U-18b:

Gatavošanos Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonai turpina arī FS Metta U-18b komanda, tiekoties ar FK Jelgava 2003. gadā dzimušo futbolistu komandu.

Pateicoties Nika Lūkasa Berga gūtajiem vārtiem, mettieši izcīnīja minimālu uzvaru ar 1:0.

Novēlam mūsu futbolistiem sekmīgu turpmāko sagatavošanās posmu!