FS Metta akadēmijas komandu spēļu nedēļas apskats

Miks Vilkaplāters
Ievietots 08.05.22.

Aizvadītajā nedēļā vairākas spēles futbolā 11 pret 11 aizvadījušas FS Metta akadēmijas komandas.

Vairākas spēles Latvijas jaunatnes čempionātā aizvadījušas FS Metta akadēmijas komandas.

U-13 Elites grupa: Ceturto uzvaru piecās spēlēs Elites čempionāta Centra grupā izcīnīja FS Metta komanda, ar 6:0 pieveicot Futbola Parks Academy.

Šajā spēlē divus vārtus guva Adrians Līcītis un Ernests Ivanovskis-Pigits, bet vienus pievienoja Aleks Ščerbinskis un Pauls Pinkulis.

U-14 Elites grupa: Piekto uzvaru sešās spēlēs Elites grupā izcīnījuši arī FS Metta U-14 futbolisti, kuri Hanzas vidusskolas laukumā ar 5:0 pārspēja Riga FC.

Ar diviem vārtiem izcēlās Jegors Olijars un Kārlis Pūriņš, bet vienus vārtus guva Olivers Dzenītis.

U-15 Meistarības grupa: Uzreiz trīs spēles Meistarības grupā aizvadīja FS Metta/Skanstes SK komanda, izcīnot uzvaras ar 6:0 un 3:1 pret FK Auda un Jūrmalas FS, kā arī viesos ar 1:2 piekāpās Vidzemes FC.

Šajās spēlēs trīs vārti Emīlam Bergmanim, divi – Arnim Bandeniekam un Ernesam Buholcam, bet vienreiz precīzs bija Mihails Ostapovs, Andris Raiskums un Ralfs Strazdiņš.

U-15 Elites grupa: Aizvadītajā nedēļā FS Metta U-15 Elites grupas komanda aizvadīja piekto spēli čempionātā, izcīnot piekto uzvaru.

3:0 uzvarā pret Rīgas FS ar vārtiem izcēlās Kristaps Mosāns, Daniels Gapliks un Matīss Siliņš.

U-18 Elites grupa: Trešdien mūsu vecākās grupas komanda aizvadīja izbraukuma spēli pret Ventspils FA, ar 2:0 izcīnot trešo uzvaru trīs spēlēs.

Šajā spēlē precīzs sitiens padevās Ralfam Pakulim un Robinam Stērniniekam.

Novēlam mūsu akadēmijas futbolistiem veiksmīgas turpmākās čempionāta spēles!