FS Metta akadēmijas komandu spēļu nedēļas apskats

Miks Vilkaplāters
Ievietots 31.10.22.

Aizvadītajā nedēļā vairākas spēles aizvadījušas FS Metta akadēmijas komandas.

Vairākas spēles oktobra izskaņā aizvadījušas FS Metta akadēmijas U-12 un U-14 komandas.

U-12: Rīgas jaunatnes čempionātu FS Metta/Rīga un FS Metta/Skanste futbolisti noslēdza ar mainīgām sekmēm – pirmajiem 10:0 uzvara pret Riga FC Academy, bet FS Metta/Skanste ar 0:2 piekāpās Mārupes SC.

FS Metta/Rīga rindās divus vārtus guva Roberts Vientiess, Andris Aizsilnieks un Henrijs Japiņš, bet vienus pievienoja Oskars Leščinskis, Rodrigo Laimiņš, Vits Cimiņš un Pauls Brants.

FS Metta/Rīga ar 22 punktiem čempionātu noslēdza 2. vietā un saņēma sudraba godalgas, tikmēr FS Metta/Skanste ar 5 punktiem izcīnīja 8. vietu.

U-14 Elites grupa: Vēl vienu svarīgu uzvaru 2. posmā izcīnījusi FS Metta komanda, kuri ar 1:0 pieveica SK Super Nova.

Vārtus FS Metta labā guva Jegors Olijars.

Cīņā par 1. – 4. vietu mettieši šobrīd ieņem pirmo vietu ar 46 punktiem, par 5 punktiem apsteidzot Rīgas FS (kuriem gan ir spēle rezervē).

U-14 Meistarības grupa: Tikmēr Meistarības grupas otrā posma noslēdzošajā spēlē FS Metta/Skanstes SK piedzīvoja zaudējumu ar 0:2 pret RFS/Nikars Academy. i

Zaļi-baltie gan saglabā līderpozīcijas ar 33 izcīnītajiem punktiem, par sešiem punktiem apsteidzot tieši RFS/Nikars Academy, kuriem gan ir divas spēles rezervē, kas var pamainīt situāciju tabulā.

Novēlam mūsu akadēmijas futbolistiem veiksmīgas turpmākās čempionāta spēles!